ATLAS LANGUAGE SCHOOL DUBLİN DİL OKULU


Atlas Language School Dublin Dil Okulu, South Richmond Street, Dublin 2 bölgesindeki 4 katlı güzel bir George dönemine ait binada yer almaktadır ve Dublin şehir merkezine yalnızca 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. İrlanda Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

Atlas Dublin Dil Okulu bulunduğu Dublin İrlanda’nın en büyük şehri ve başkentidir. Okul bir çok aktiviteye yönelik eğitim vermesi ile tanınmıştır. Sınıflar ortamala 25 kişiden oluşmaktadır ve bir çok ülkeden öğrenci kabulü sağlamaktadır. Okul binası yemyeşil güzelliğiyle Ivegh Garden’ın yanındadır. Atlas Language School Dublin Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır.

Atlas Dublin Dil Kursu İrlandada öğrencilerin zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmesi ve sadece ingilizceyi sınıfta değil çeşitli ortamlarda da maruz kalması gerektiğini düşünen bir okulumuzdur. Bu nedenle bir çok sosyal ve kültürel programa sahiptirler. Okulun bünyesinde sosyal program kordinatörleri mevcuttur.

Atlas Language School Dublin'de İngilizce kursu okul merkezi konumu ile mükemmel bir Dublin deneyimi sunmaktadır. Okulumuz refahınızı, barınma ve sosyal ve kültürel etkinliklerle zamanınızın her alanında en üst düzeyde hizmet sunmaktadır. Mükemmel tesisleri, deneyimli ve özenli personeli ve kapsamlı ders yelpazesi ile, Atlantik Dil Okulu'nu, Dublin şehir merkezinde kaliteli bir dil öğrenimi ve kültürel deneyim arayan öğrenciler için bir numaralı tercih yapmaktadır.

İrlanda Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İrlanda okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İrlanda Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Dublin Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Dublin okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Dublin Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Dublin Öğrenci Yorumları 

İrlanda'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Atlas Dublin Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Atlas Language School Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Atlas Language School Dublin Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
<iframe allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/djZHIZaF1-E" "="" width="560">
atlas-language-school-dublin-dil-okulu_18a36267-fc64-49d7-9df6-c005be493d6e.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın