CASTLE SCHOOL OF ENGLISH BRIGHTON DİL OKULU


Castle School of English Brighton Dil Okulu, düşük kurs ücretleri ve yüksek standartlardaki eğitimiyle dikkat çekerek, öğrencilerin yoğun olarak tercih ettiği Brighton’da bulunmaktadır. Merkezi konumuyla popüler olan okul, donanımlı öğretmenleri ve ilgili idarecileriyle kaliteli bir eğitim anlayışı sunuyor. Her hafta yapılan gelişim testleriyle öğrencinin eksikleri ve ihtiyaçları gözlenmekte, buna göre eğitimi şekillenmektedir. Mevcudunun 12 ile 15 arasında değiştiği sınıfların her birinde, bir adet internete bağlı bilgisayar bulunmaktadır. Bunun yanında öğrencilerin kullanabilecekleri bir bilgisayar odası ve ders aralarında dinlenebilecekleri bir salon bulunmaktadır. İngiltere Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Castle School Brighton Dil Okulu 2003 yılında Andrew Caldwell ve Devrim Güven tarafından kurulmuştur. Başlangıçta çok küçük bir okul olan Castle School, benimsediği öğretim felsefesinin ve sahiplerinin felsefesinin sonucu olarak adım adım büyümüştür. 2003 yılında okul 12 Dyke Road adresinde bulunan binasına taşınmış olup, bu binayı halen idari isler ve bazı sınıflar için kullanmaktadır. 2007 yılında okul 41 Dyke Road adresinde bulunan yeni bir bina satın almıştır. Eksiksiz bir yenileme çalışmasının ardından artık okul, tüm salon ve sınıflarda internet erişimi olan, kusursuz aydınlatmaya sahip, merkezi ısıtmalı, küçük bir bilgisayar odası, atıştırma odası ve iyi donatılmış bir Personel Odası olan rahat ve hoş bir eğitim ortamına sahiptir. 2007 yılında ekibe Martin Warters katılmış olup; bu yeni katılımla, akademik standartlarda büyük bir ilerleme sağlanmıştır. British Council, Eylül 2009’da Castle School of English, Brighton’ı denetlemiş ve akredite etmiştir. Castle School of English Brighton Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Castle School of English Brighton Dil Kursu ile geçirdiğiniz zamanın verimli ve neşeli olmasını sağlamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Okulumuzdan memnun kalmanız bizim için çok önemlidir. Meydana gelen her şeyi olumlu karşılıyoruz. Castle School’la ilgili deneyimlerinizin eğlenceli ve faydalı olacağından eminiz.

Castle School of English Brighton'da İngilizce kursu İngiltere’de hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek ve arkadaş edinmek istiyorsanız sizin için en iyi okul olduğuna samimiyetle inanıyoruz. Düşük fiyatlarımız ve yüksek kalitemiz, okulumuza gelen öğrencileri daima şaşırtmaktadır. Umarız onlardan biri olursunuz!

İngiltere Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İngiltere okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İngiltere Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Brighton Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Brighton okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Brighton Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İngiltere Öğrenci Yorumları

İngiltere'de eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Castle School of English Brighton Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İngiltere Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Castle School of English Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Castle School of English Brighton Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İngiltere'de Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İngiltere'ye İndirimli Uçak Bileti Temini ve İngiltere Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
castle-school-of-english-brighton-dil-okulu_7575bda9-21ee-4bdb-9e37-6752293ce77a.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın