CENTRE INTERNATIONAL D'ANTIBES (CIA) DİL OKULU


Centre International d'Antibes Dil Okulu, Fransa Riveria sahillerinde bulunan Antibes ve Cannes şehirlerinde eğitimi veren Centre International d' Antibes (CIA) toplam 3 okulu ile yıl boyu sunduğu yetişkin dil programlarının yanı sıra yaz döneminde Paris'teki partner organizasyonu olan Accord işbirliği ile de kampus konaklamalı yaz okulu programları sunmaktadır. CIA yetişkin öğrencileri için de standart, yoğun, bire-bir, e-kurs programlarının yanında Fransızca ve Kültür başlıklı çeşitli içerikte Fransızca dil kursları sunmaktadır. Fransa Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

CIA Antibes Dil Okulunda 13 sınıfı ve 4 açık hava dersliği bulunmakta olup yaz döneminde bu sayıya 17 sınıf daha eklenmektedir. Ayrıca selfservis restoran, internet, kütüphane, içecek makineleri, Wi-Fi girişi ve 10 adet stüdyosu bulunmaktadır. Côte d’Azur bölgesinde bulunan Antibes şehrinde kurulmuş olan okul, kentin kültürünü yansıtan Le Château binasında bulunmaktadır. 1500 metre mesafede tarihi Arabel Kalesi bulunan okulun ana binası denize de yakındır. Le Château binası dördü açık hava olmak üzere son teknolojiyle donatılmış 17 sınıf, açık büfe restoran, haftalık 5 € karşılığında internet erişimi ve lüks standartlarda 10 stüdyo daireyi bünyesinde bulundurmaktadır. Centre International d'Antibes Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Centre International d'Antibes Dil Kursunun açık terasından, Bay of Angels’a ve Antibes portuna muhteşem bir manzarası vardır. Okul şehir merkezi ve alışveriş merkezlerine 800 m, Antibes tren istasyonuna 1000 m, plajlara 1500 m, Castel Arabel’e 1200 m ve Sun Holidays’a 1500 m mesafededir. Okul, Le Château binasının dolu olduğu tarihlerde daha merkezi konumda bulunan Le Port binasını kullanmaktadır. Eski şehir merkezinde bulunan okulun bu yedek binası limana 30 metre mesafedeki restoranların ve çarşının içinde bulunmaktadır. Denizin karşısında bulunan Le Port binası 7 sınıf ve küçük bir internet kafe barındırmaktadır.

Centre International d'Antibes'te Fransızca kursu, Güney Fransa'da altın standartlarında bir okul 1985'te kurulan Centre International d'Antibes, artık Fransa'da Fransızca öğrenmek isteyen herkes için en iyi okul olarak kabul edilmektedir. Yetişkinler için kurslar , çocuklar ve gençler için Fransızca dil kampları , okul grupları için kişiselleştirilmiş kısa süreli kalışlar, Centre International d'Antibes her grubun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış Fransızca dersleri sunar. Aslında, Fransa'ya okumak için gelmenin gerçek bir kişisel yatırım olduğunu biliyoruz ve herhangi bir grubun belirli özelliklerine dikkat ediyoruz. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Fransa'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Fransa Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Fransa okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Fransa Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Antibes Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Antibes okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Antibes Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Fransa Öğrenci Yorumları

Fransa'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

CIA Antibes Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Fransa Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Centre International d'Antibes Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Centre International d'Antibes (CIA) Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Fransa'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Fransa'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Fransa Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
centre-international-dantibes-cia-dil-okulu_181865a3-e0d2-4aa7-87f9-3024987b1a21.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın