CENTRE INTERNATIONAL D'ANTIBES YAZ OKULU


Centre International D'Antibes Yaz Okulu Fransa’nın çeşitli kentlerinde 30 yılı aşkın süredir yaz programları sunan bir dil okuludur. Özellikle Fransızca’ya yeni başlayacak veya yeni başlamış öğrenciler için idealdir. Yaz döneminde Fransızca dersler alırken hem farklı kültürlerden öğrencilerle ile arkadaş olma hemde sosyal etkinliklere katılarak Fransızca’yı pratik yapma şansı bulurlar. 10-18 yaş arasına eğitim verilen CIA Fransa Yaz Okullarımızda çocuğunuzun etkili bir eğitim alabilmesi ve güvenle konaklayabilmesi için okulda Türk danışmanımız mevcuttur. Fransa Yaz Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler burada!

 

Antibes Yaz Okulu Fransa’nın ünlü tatil şehri Antibes’deki liselerinin kampüslerinde 8-11, 12-15 ve 16-17 yaş grupları için yaz okulları organize etmektedir. Kaliteli bir dil eğitimi veren bu program öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmakta, Fransız kültürünü yaşayarak öğrenmelerine yardımcı olmaktadır.

 

Centre International D'Antibes Yaz Kursu dahilinde Hotel-Club Castel Arabel’de konaklayacak olan öğrenciler, haftasonu günü birlik (Saint-Tropez, Aix-en-Provence, Aquaplash) ya da hafta boyunca yarım günlük gezilere (Cannes, Monaco, Nice), öğleden sonraları, yelkencilik, kürek sörfü, havuzda tüplü dalışa giriş, tekne gezileri, karting, laser tag, zumba kursları ve yemek sınıfları, akşamları barbekü, oyunlar ve gösterilerden oluşan programlara katılabilirler.

 

Centre International D'Antibes Yaz Kampı bulunan Antibes’te genç insanları yaz okullarında, yurtlarında ve ailelerin yanında ağırlamaktadır. Deniz kıyısında konumlanmış 70.000 nüfuslu Antibes‘te çocukların ve gençlerin yollarını bulmaları kolaydır. Bu belki de Fransa’ya Fransızca öğrenmek, Akdeniz’in kıyısında Nice ve Cannes şehirlerinin arasında olan şehrin zenginliklerini keşfetmek için gelen çocuklara en iyi eğlence ve güvenlik anlaşmasını sunar.

 

Centre International D'Antibes Junior eğitim alan çocuklar ve gençler, dışarı çıkmaları için aileleri tarafından izin verilen (8-12 yaşları hariç) süreler dışında, 7 gün 24 saat denetim altındadır. CIA personelleri her türlü soruyu cevaplamak, oyun düzenlemek, yemeklere katılmak ve gençlere yardımcı olmak için her zaman hazırdır. D'Antibes Yaz Okulu Program Ücret Listesi Nedir? sorunuzun cevabı aşağıdaki sekmelerde detaylı ve güncel bir şekilde mevcuttur.

 

Centre International D'Antibes Yaz Okulları dünyaca ünlü olup neredeyse tüm dil eğitim akreditasyonlara sahiptir. Bu yüzden Centre International D'Antibes Fransa Yaz Okulları ile İdealsas'ın kampanyalı fiyatlar sayesinde rahatlıkla ve kaliteli bir eğitim alabilecek veya çocuğunuza sağlayabileceksiniz. Antibes Yaz Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler buradadır.

 

Fransa Yaz Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz Fransa okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Fransa Yaz Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Antibes Yaz Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz Antibes okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Antibes Yaz Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

 

Centre International D'Antibes Yaz Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, Centre International D'Antibes (CIA) Yaz Okulunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
centre-international-dantibes-yaz-okulu_2bd8f499-ac40-46fc-ba12-07e29c14f5a8.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın