CES DUBLİN YAZ OKULU


Centre of English Studies Dublin Yaz Okulu dil eğitimi ile spor, etkinlikler ve kültürel ziyaretlerin birleştirildiği bir okuldur. Eğitim süresince öğrenciler, İrlandalı aileler yanında tam pansiyon konaklama yapmaktadır. 10-18 yaş arasına eğitim verilen CES İrlanda Yaz Okullarımızda çocuğunuzun etkili bir eğitim alabilmesi ve güvenle konaklayabilmesi için okulda Türk danışmanımız mevcuttur. İrlanda Yaz Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler burada!

CES Dublin Yaz Okulu konaklamsı aile yanında tam pansiyon olup yani İrlandalı aileler öğrencilerimize hafta içi sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, hafta sonları ise üç öğün yemek sunacaklar. Böylece çocuklarınız İngilizce kursu alırken gözünüz arkada kalmayacak.

CES Dublin Yaz Kursu sayesinde öğrenciler haftada 15 saat ingilizce kursu alırlar. Sabah almış oldukları İngilizce dersleri, konuşma ve dinleme ağırlıklı olarak temel dil becerilerini geliştirme odaklıdır. Her derse kelime bilgisi ve telaffuz çalışması entegre edilmiştir.

CES Dublin Yaz Kampı İrlanda’nın başkenti Dublin’de CES’in üç farklı okulu bulunmaktadır. Bunlar, Mount Temple, Mercy College ve St. Paul’s College’dır. Ayrıca bu programlar da İngilizce kursu ve aktivite programı, Yoğun İngilizce kursu ve aktivite programı ile İngilizce kursu ve Rugby programı olarak üçe ayrılmaktadır.

CES Dublin Junior ile öğrencilerimizin iletişim becerilerini geliştirmek için çeşitli oyunlar, AV teknolojisi, proje çalışması ve göreve dayalı etkinlikler kullanmaktadırlar. Öğrencilerden, ayrıca, İrlanda ve kendi kültürlerinin, efsaneleri ve çeşitli yönleri hakkında araştırma yapmaları ve haftalık sunumlar yapmaları istenecektir. Bu sayede, öğrenciler bulundukları ülkeyi daha yakından tanıma ve kendi kültürünü uluslararası arkadaşlarına aktarma fırsatı bulacaktır. CES Dublin Yaz Okulu Program Ücret Listesi Nedir? sorunuzun cevabı aşağıdaki sekmelerde detaylı ve güncel bir şekilde mevcuttur.

CES Yaz Okulları dünyaca ünlü olup neredeyse tüm dil eğitim akreditasyonlara sahiptir. Bu yüzden CES İrlanda Yaz Okulları ile İdealsas'ın kampanyalı fiyatlar sayesinde rahatlıkla ve kaliteli bir eğitim alabilecek veya çocuğunuza sağlayabileceksiniz. Dublin Yaz Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler buradadır.

İrlanda Yaz Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz İrlanda okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İrlanda Yaz Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Dublin Yaz Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz Dublin okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Dublin Yaz Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

 

CES Dublin Yaz Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, Centre of English Studies (CES) Dublin Yaz Okulunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
ces-dublin-yaz-okulu_a04bd776-ae44-4efb-8528-7246dc979aac.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın