CES HARROGATE DİL OKULU


CES Harrogate Dil Okulu, şehir merkezinde olmasından dolayı, bütün olanak ve gidilecek yerlere yakın bir mevkide eğitim alma avantajını sağlamaktadır. Valley Gardens'dan 100 metre uzaklıkta, spor ve oyun için uygun, büyük bir parkla çevrili bir noktada yer almaktadır. Bankalar, restaurantlar, cafeler ve dükkanlar oldukça yakındır. Huzurlu ve sakin sınıf ve ofislerin olduğu okul binasında, bir de kantin bulunmaktadır. İngiltere Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Centre of English Studies Harrogate Dil Okulu, İngiltere'nin kuzeydoğusunda, North Yorkshire'da bulunan ve bir spa şehri olarak bilinen Harrogate'de bulunmaktadır. Şehir çok bilinen bir turizm bölgesidir; spa suları, Harlow Carr bahçeleri, Betty's çay salonları dünyaca ünlü birer turist çekim merkezidir. Şehir 17.yüzyılda High Harrogate ve Low Harrogate diye iki bölüm halinde kurulmuştur. Harrogate birçok etkileyici mimari örneklerine, park ve bahçelere sahiptir. Şehiriçi ulaşım raylı sistem ve otobüslerle sağlanmakta olup saatleri sıktır. Şehirde ılık ve kuru bir iklim söz konusudur. Ocak ayında ortalama en düşük sıcaklık 0 derece iken yazları ortalama en yüksek 20 derece civarındadır. CES Harrogate Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

CES Harrogate Dil Kursu mükemmel öğrenim olanaklarına sahiptir, küçük ve arkadaş canlısı bir okuldur. 14 Haziran - 27 Ağustos 2021 tarihleri arasında yaz merkezi olarak ve düşük Sezon Grupları yalnızca sezonluk merkez olarak faaliyet göstermektedir.

CES Harrogate'de İngilizce kursu bir IELTS sınav merkezidir ve düzenli olarak IELTS hazırlık kursları vermektedir. Ayrıca, birçok şirket ve kişilere iş ingilizcesi ve özel eğitim sağlanmaktadır.

İngiltere Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İngiltere okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İngiltere Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Harrogate Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Harrogate okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Harrogate Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İngiltere Öğrenci Yorumları

İngiltere'de eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

CES Harrogate Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İngiltere Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Centre of English Studies Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Centre of English Studies (CES) Harrogate Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İngiltere'de Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İngiltere'ye İndirimli Uçak Bileti Temini ve İngiltere Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
ces-harrogate-dil-okulu_206bbdab-494d-41c1-93bf-f56d718d5809.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın