CORK ENGLISH ACADEMY DİL OKULU


Cork English Academy Dil Okulu, Lonely Planet rehberine göre dünyada ziyaret edilecek ilk on yerden biri olarak gösterilen Cork şehrinde, İrlanda’da Dublin’e alternatif bir şehir arayanlar için ilk akla gelen seçenektir. 2011 yılında kurulan Cork English Academy, şehir merkezindeki ana alışveriş caddesi olan Patrick’s Street’e beş dakikadan daha kısa bir yürüme mesafesindedir. Genel İngilizce Kursları, İş İngilizcesi Sınav Hazırlık Kursları ve Çalışma izni içeren Akademik yıl kursları düzenleyen okul, geniş sosyal aktivite programı ile öğrencilerine hoşça vakit geçirtmeyi vaat ediyor. İrlanda Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

Cork English Academy Dil Okulu öğrencilere İngilizceyi anadili ve yerli halkla kullanma ve İrlanda yaşamını ve kültürünü daha iyi anlamalarını sağlayarak birbirleriyle pratik yapma fırsatı veren samimi bir ortam sunuyor. Cork, toplam 190 binlik nüfusunun 35 bini öğrenci olan bir üniversite şehridir. Öğrencilerimizin birçoğu, farklı bir yerde yaşamak ve daha büyük şehirlerde eğitim normundan uzaklaşmak istedikleri için Cork şehrine bir çalışma yeri olarak karar verdiklerini söylüyor. Cork, Sokaklarında dolaşan ve birçok cazibe merkezini ziyaret eden herkese benzersiz, büyüleyici ve samimi bir karşılama sunuyor. Cork English Academy Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır.

Cork English Academy Dil Kursu, Dublin’in arkasından ikinci en büyük şehir olan Cork'ta sunulmaktadır. 800 yıllık bir tarihe geçmişe sahip. Cork, İrlanda'nın güneybatı tarafında yer alır ve 190.000 kişi nüfusa sahiptir. Dublin'e 255 km uzaklıktadır. Bugün Cork, girişimcilik, yenilikçilik, işletme, yatırım ve turizm için önde gelen bir yer olarak tanınmaktadır. Bir bölge olarak, ekonomik, endüstriyel, araştırma ve iş geliştirme için bir güç merkezidir ve dünyadaki ilk on ilaç şirketinin sekizine ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenci nüfusu 35.000 olan bir üniversite şehridir aynı zamanda. Lee nehri iki ana kanaldan akıyor, böylece kendinizi sürekli köprüden geçerken buluyorsunuz bu şehirde. Kendi uluslararası havalimanı olsa da Türkiye’den direk uçuş bulunmamaktadır. Cork'da bisiklet kullanımı çok yaygın, bisiklet park istasyonları ve bisiklet yolları oldukça etkin ve kullanışlı.

Cork English Academy'de İngilizce kursu İrlanda’daki okulların Kalite ve Yeterliliklerini denetleyen ACELS tarafından tanınan İngilizce öğretimi için ihtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli yüksek kaliteli kurslar sunan bir dil okuludur.  Ayrıca, İrlanda'daki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden bir dernek olan Marketing English in Ireland (MEI) üyesidir.  Lee nehri kıyısında güzel bir köprü manzarasına sahip. 5 katlı modern binasında 17 sınıf var. Okula 2 dk yürüme mesafesinde öğrenci yurdu sunuyor. Ana dersler sonrası sunduğu farklı Workshoplar ilgi çekici.

İrlanda Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İrlanda okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İrlanda Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Cork Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Cork okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Cork Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Cork Öğrenci Yorumları 

İrlanda'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Cork English Academy Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Cork English Academy Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada! Cork English Academy ekşi için bakınız.

İdealsas, Cork English Academy Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
cork-english-academy-dil-okulu_9edc3407-dbdf-4b04-b962-4b1bbdd60532.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın