DİLİT ROMA DİL OKULU


Dilit Roma Dil Okulu, İtalya Eğitim Bakanlığınca onaylı olup 1974’te kurulmuştur. Dünya genelinde 120 adet dil okulunu içine alan International House Organizasyonunun üyesidir.Okulda görevli 24 öğretmen, 10 yıldır Dilit’te eğitim vermektedirler. Dilit’te İtalyanca düzeyleri,yabancı diller için belirlenen standart bir skala kullanmaktadır.Bu skala,yabancı dil seviyesini A1-C2 arası altı düzeyde tanımlamaktadır.Böylece yabancı dil seviyesinin belirlenmesi kolaylaşmaktadır. Dilit yukarıdaki skala doğrultusunda her düzeyde Genel İtalyanca kursu vermekte ve ayrıca Kombine programlar,Internship programları,Yaz kampları da sunmaktadır. Ayrıca konaklama hizmeti okul tarafından sunulur. İtalya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Divulgazione Lingua Italiana Roma Dil Okulu Roma’nın merkezinde, ana tren istasyonundan kısa bir yürüme mesafesinde ve şık bir villada hizmet vermektedir. Dilit IH italyanca öğretiminde tamamen konuşmaya ve iletişime dayalı eğitim metodunu ilk uygulamaya geçiren okullardandır ve bu sistemimiz sürekli kendini yenilemektedir. Yabancı dil öğretimindeki standartların sürekli gelişim içinde olduğunu gözönünde bulunduran araştırma ve öğretmen eğitimi departmanımız dünyanın bir çok yerinden öğretmenin de katıldığı kurslar ve konferanslar düzenlemektedir. Okulumuzun bütün öğretmenleri üniversite mezunu olup, titizlikle hazırlanan eğitim kurslarının en iyi mezunları arasından seçilmektedir. Genç öğrenciler, yöneticiler ve 50 yaş üstü için, başlangıçtan ileri düzeye kadar her seviyeye uygun çeşitli kurslar bulunmaktadır. Dilit International House Roma Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Dilit Roma Dil Kursu ile hafta içi her gün devam eden kurslarda maksimum sınıf mevcudu 14 öğrencidir. Katılım için minimum yaş ise 16’dır. Öğrencilerin %25’ini 21-25 yaş, %25’ini 16-20 yaş, %24’ünü 26-35 yaş, %13’ünü 36-50 yaş ve %12’sini diğer yaş grupları oluşturmaktadır. Okula %48’i Avrupa, %5’i Rusya, %6’sı Amerika, %7’si Latin Amerika ve %34’ü diğer milletlerden olan öğrenciler gelmektedir.

Dilit Roma'da İtalyanca kursu yabancılara italyanca öğretme konusunda 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olup, EAQUALS üyesidir ve The Roman Board ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Ayrıca İtalyan Egitim Bakanlığı tarafından da resmi olarak tanınmaktadır. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak İtalya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


İtalya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İtalya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İtalya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Roma Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Roma okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Roma Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İtalya Öğrenci Yorumları

İtalya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Divulgazione Lingua Italiana Roma Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İtalya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Dilit International House Roma Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Divulgazione Lingua Italiana (dilit) Roma Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İtalya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İtalya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve İtalya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
dilit-roma-dil-okulu_e2cc6eee-c94f-48d3-b6f2-f53d8239b830.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın