EC ENGLISH DUBLİN DİL OKULU


EC English Dublin Dil Okulu, şehir merkezine yakın, Portobello’da büyük kanala bakan nezih bir konumda bulunan son teknoloji tesisleri, ferah ve aydınlık sınıfları ile öğrenim için mükemmel bir ortam sunmaktadır. Toplu taşıma araçlarına hızlı erişim sayesinde öğrenciler Stephen's Green Park, Dublin Kalesi ve Orta Çağ Mahallesi gibi cazibe merkezlerine yürüme mesafesindedir. EC Dublin ayrıca, daha fazla akademik eğitim almak isteyen öğrenciler için Dublin Teknoloji Enstitüsü'nün (DIT) Uluslararası Pathway Programlarını da desteklemektedir. İrlanda Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

EC English, İngiltere, Amerika, Kanada, Güney Afrika, Malta ve İrlanda gibi ülkelerde şubeleri bulunan büyük bir zincir okuldur.

EC Dublin Dil Okulu, İrlanda Dublin şubesi de 2017 yılında faaliyete geçmiştir. Bu okulda toplam 9 sınıfta, 135 kişi öğrenci kapasitesi ile butik bir eğitim imkânı almak mümkündür. Minimum öğrenci kabul yaşı 16 olup, sınıf başına düşen öğrenci sayısı ortalaması 12’dir. Okul içinde ücretsiz wifi hizmeti, Akıllı TV'ler, Kütüphane, Bireysel çalışma odası, Öğrenci Salonu ve Kafe hizmetleri verilir. EC Dublin’deki eğitimleri sonrası eğitim hayatlarına İrlanda’da devam etmek isteyen öğrenciler için sunulan Pathway Programları ile IELTS / TOEFL sınavlarına girmek zorunda kalmadan EC Başarı Sertifikası ile ilgi duydukları üniversite ve kolejlere kolayca geçiş yapabilirler. EC Dublin Dil Okulu, 30 yaş ve üzeri gruplara özel sınıfların bulunduğu okullardan biridir. Okulda dersler bir gün sabah diğer gün öğlen verilecek şekilde dönüşümlü olarak düzenlenir. EC Dublin Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır.

EC Dublin Dil Kursu, genel İngilizceden sınav İngilizcesine ve akademik uzun dönem kurslarına uzanan geniş bir kurs çeşitliliği sunulmaktadır. EC Dublin Dil Okulu öğrencilerine konaklama olarak aile yanı konaklaması ve öğrenci yurdu gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.

EC Dublin'de İngilizce kursu dersler sonrası Ücretsiz dil atölyelerinde telaffuz sınıfı, kitap kulübü veya CV kliniği gibi ek eğitimler almaya devam edebilirsiniz. Ya da okulun hemen önünden geçen kanalın yansımalarını izleyebilir, arkadaşlarınızla sosyalleşebilirsiniz. Ücretsiz olarak düzenlenen pub geceleri, yürüyüş turları, Gaelic futboluna giriş ve parkta hurling gibi aktivitelere de katılarak yeni arkadaşlar edinebilir, İngilizce pratik fırsatı bulabilirsiniz. 

 

İrlanda Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz İrlanda okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İrlanda Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

 

Dublin Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz Dublin okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Dublin Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

 

EC Dublin Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. EC English Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, EC English Dublin Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
ec-english-dublin-dil-okulu_d892b1af-35df-4ba9-85fe-cd19ad1a9ed2.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın