EMBASSY ENGLISH FORT LAUDERDALE DİL OKULU


Embassy English Fort Lauderdale Dil Okulu, Ferah ve teknoloji sınıfları, kaliteli eğitimiyle öğrencilerin en çok tercih ettikleri dil okullarından biri olarak Florida'daki ve yakın civarındaki birçok üniversiteyle de partnerlik yapmakta ve öğrencilere dil eğitimleri sonrası bu üniversitelere geçiş fırsatı sunmaktadır. İçerisinde St. Leao University, Tennessee University ve St. Andrew University gibi bulunduğu bu geniş üniversite seçeneği öğrencilerin lisans veya yüksek lisans eğitimlerine devam etmeleri için ideal üniversiteler arasında yer almaktadır. Öğrenciler, Embassy English'in düzenlediği Seaworld, Kennedy Uzay Merkezi, Miami ve Disneyworld gibi Amerika'nın en ünlü yerlerine gerçekleştirilen gezilere de katılabilirler. Okul genel ve yoğun İngilizce eğitimi ile birlikte, TOEFL, IELTS sınavlarına hazırlık ve üniversiteye hazırlık programları ve iş İngilizcesi programları da uygulanmaktadır. Amerika Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Embassy Fort Lauderdale Dil Okulu, Florida'daki ünlü bir dil merkezidir. Okul, 16 yaşına kadar yüzden fazla yabancı öğrenciyi kabul etmektedir. Devletin "Altın Sahilinin" kalbinde bir eğitim kurumu var. Fort Lauderdale Resort, ünlü Palm Beach'e arabayla bir saatlik mesafededir. Embassy Fort Lauderdale Okulunda okumak, eğitim ve plaj turizmini birleştirmeyi sağlar. Yaz kurslarında İngilizce hakimiyetinizi geliştirebilir ve sahilde dinlenmenin tadını çıkarabilir, gezi gezileri sırasında birçok duygu ve izlenim edinebilirsiniz. Embassy English Fort Lauderdale Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Embassy English Fort Lauderdale Dil Kursu "Amerikan Venedik" in merkezinde bulunup, öğrencilere oldukça ilginç bir eğlence sağlıyor. Sabah ve öğleden sonra saatleri genellikle akademik eğitimle ilgilidir. Ders dışı programa akşam saati verilir. Ayrıca öğrenciler boş zamanları bağımsız olarak organize edebilirler.

Embassy English Fort Lauderdale'de İngilizce kursuna yürüme mesafesinde şehrin eğlence altyapısı var. Okul ayrıca zengin bir spor programı sunar. Öğrenciler boş zamanlarında aktif olarak rahatlayabilir, futbol, voleybol (normal ve plaj), badminton, tenis, su sporları yapabilir. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Amerika'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Amerika Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz ABD okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Amerika Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Fort Lauderdale Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Fort Lauderdale okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Fort Lauderdale Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Amerika Öğrenci Yorumları

Amerika'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Embassy Fort Lauderdale Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen ABD Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Embassy English Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Embassy English Fort Lauderdale Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Amerika'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Amerika'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve ABD Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
embassy-english-fort-lauderdale-dil-okulu_b499b9cb-f6a6-400a-be38-152c8d2b7786.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın