EMBASSY ENGLISH TORONTO DİL OKULU


Embassy English Toronto Dil Okulu, Kanada'nın kozmopolit yapısıyla da göz alan en büyük şehri Toronto'nun Yorkville bölgesindeki merkezi lokasyonu sayesinde öğrencilerin en rahat eğitim aldıkları noktalardan biri olmasıyla tercih edilen bir dil okuludur. Kanada Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

Embassy Toronto Dil Okulu uzman eğitim kadrosuyla öğrencilerine oldukça kaliteli ve modern bir eğitim fırsatı sunarak, aynı zamanda şehrin ulaşım ağlarına da oldukça yakın bir noktada konumlandırılmıştır. Okulun sınıfları güney cepheye bakmaktadır ve Kanada'nın ünlü yapısı CN Tower manzarasına sahip olmanın yanında aynı zamanda bu manzaraya Ontario Gölü'nün muhteşem görüntüsü de oldukça hoş bir tema oluşturmaktadır. Teknolojik metaryellerle donanmış modern sınıflarda eğitim alan öğrenciler, ders dışında kalan zamanlarda kendileri için okul tarafından düzenlenen gezilere katılma ve yapılan aktivitelerde yer alma olanağına da sahiptirler. Embassy English Toronto Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Embassy English Toronto Dil Kursu, İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler bu çok kültürlü yapı sayesinde kendilerini yabancı hissetmezler. ABD ‘ya yakınlığı, ılıman iklimi ve ülkemizden direkt uçuşların olduğu Toronto, Kanada’da İngilizce dil eğitimde en çok tercih edilen şehirlerdendir. Toronto’da İngilizce dil eğitimi şehirdeki birçok kolej, özel okul ve üniversitede verilmektedir. Kanada’da İngilizce dilini öğrenmek için Toronto tercih edilebilecek canlı, hareketli şehirlerden biridir.Ontorio eyaletinin ticaret merkezi olan Toronto, Kanada’da İngilizce öğrenirken part time çalışma isteyen öğrenciler içinde ideal bir merkezdir. Bir sanat ve mimari şehri olan Toronto’da İngilizceyi çeşitli etkinlikler eşliğinde pratik yaparak kısa zamanda geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Embassy English Toronto'da İngilizce kursu ile İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler okullarının hafta sonu Amerika’ya düzenlediği gezilere de katılmaktadır. Rogers Centre stadyumu, Toronto Island Park, şehir merkezi Harbourfront Centre, CN Tower, Centre Island, Ontario Gölü, Niagara şelaleri, Toronto Aerospace Museum, Textile Museum of Canada ve eski bir bohem mahallesi olan Yorkville Toronto’da görülmesi gereken başlıca merkezler arasındadır.

Kanada Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Kanada okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Toronto Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Toronto okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Toronto Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Kanada Öğrenci Yorumları

Kanada'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Embassy Toronto Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Kanada Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Embassy English Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Embassy English Toronto Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
embassy-english-toronto-dil-okulu_0c9c6682-3a7e-46c2-b49d-14e9a55fa9b1.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın