EMERALD CULTURAL INSTITUTE DUBLİN DİL OKULU


Emerald Cultural Institute Dublin Dil Okulu, her yaştan ve dünya çapında 60'tan fazla ülkeden gruplara ve bireylere kaliteli dil, mesleki gelişim ve kültürel programlar sağlama konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahip 1986 yılında kurulmuş köklü ve tarz sahibi okullarımızdan biridir. İrlanda Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

Emerald Dublin Dil Okulu bugün Dublin’de 2 farklı lokasyonda dil okulu ve İngiltere’de 9 yaz okulu merkezi ile faaliyetlerine devam ederek çok çeşitli İngilizce dil kursları sunuyor. 30 yılı aşkın tecrübe, Emerald yetkililerine kursları geliştirirken, tesisleri seçerken ve sınıfları tasarlarken proaktif olmayı öğretti. Her zaman geleceğe bakan ve eğitimdeki trendlere adapte olan, çalışma programlarımızı mevcut çalışma uygulamaları ve modern yaşam tarzları üzerine modelleyen dinamik bir okul var karşımızda. Bu nedenle, çağdaş sınıfları ve çalışma merkezleri, işimizde ve günlük yaşamımızda gördüğümüz işbirlikçi yaklaşımı yansıtmaktadır Emerald Cultural Institute Dublin Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır.

Emerald Cultural Institute Dublin Dil Kursu bugüne kadar farklı dil yeteneklerine, kişisel ilgi alanlarına ve akademik hedeflere sahip 100.000'den fazla öğrenci Emerald’dan memnuniyet duyarak eğitimlerini tamamlamıştır.

İrlanda Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz İrlanda okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İrlanda Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Dublin Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz Dublin okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Dublin Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

 

Emerald Cultural Institute Dublin Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Emerald Cultural Institute Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Emerald Cultural Institute (ECI) Dublin Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
emerald-cultural-institute-dublin-dil-okulu_c0f12f3f-8238-4888-8fe6-6b413007f96c.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın