ENGLISH IN YORK DİL OKULU


English in York Dil Okulu, 1985 yılında kurulmuş olup, tarihi İngiliz kenti olan York’un merkezinde yer almaktadır. Okulda toplam 19 derslik bulunmakta ve bunların 14’ünde interaktif yazı tahtaları bulunmaktadır. Ayrıca okulda öğrencilerin yararlanabilecekleri ücretsiz internet bağlantısı, mutfak, öğrenci salonu bulunmakta ve öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. İngiltere Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

EIY York Dil Okulu öğrencileri farklı ülkelerden gelen öğrencilerle birlikte uluslararası bir ortamda İngilizce eğitimi almaktadırlar. Bu sayede hem yeni arkadaşlar edinmekte hem de yeni kültürleri tanımaktadırlar.Okulumuz British Council tarafından akredite edilmiştir ve İngiliz UK üyesidir. English in York Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

English in York Dil Kursu her seviyeden öğrenciler için çok çeşitli kurslardan oluşmkatadır. Bireysel ihtiyaçlarınıza her zaman odaklanarak, bir grup halinde veya bire bir çalışmayı seçebilirsiniz. Öğretmenlerimiz, York'taki İngilizce dil okulumuzda bizimle kaldığınız süre boyunca en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için öğrenmeyi olabildiğince ilginç ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlıyor.

English in York'da İngilizce kursu ile dinlenebileceğiniz, TV izleyebileceğiniz ve dersler arasında sohbet edebileceğiniz rahat bir kahve salonu bulunmaktadır. Gazeteler, dergiler ve kitaplar da mevcuttur. Samimi bir atmosfere, hevesli öğretmenlere ve destekleyici personele sahip özel bir İngilizce dil okuludur.

İngiltere Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İngiltere okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İngiltere Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

York Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz York okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve York Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İngiltere Öğrenci Yorumları

İngiltere'de eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

EIY York Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İngiltere Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. English in York Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, English in York (EIY) Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İngiltere'de Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İngiltere'ye İndirimli Uçak Bileti Temini ve İngiltere Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
english-in-york-dil-okulu_0a992827-9ccb-40a7-8e46-0ffc4cf5609c.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın