EUROCENTRES FLORANSA DİL OKULU


Eurocentres Floransa Dil Okulu 16.yy dan kalma bir Rönesans sarayında yer almaktadır. Aynı zaman da PonteVecchio yakınlarında şehir merkezinin ortasındadır.11 adet sınıfı olan tarihi binada tam teşekkürlü öğrenim merkezi, Kablosuz internet ve konferans salonu mevcuttur, Güneş alan ferah bir teras ve geniş bir öğrenci salonu bulunmaktadır.Eurocentres İtalyanca Dil Okulu Michelangelo, Brunelleschi, Dante ve Medici Ailesi ne ev sahipliği yapmıştır İtalya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Eurocentres Firenze Dil Okulu kursları başlangıç seviyesinden gelişmiş öğrencilere kadar her düzeye hitap ediyor. Öğretmen kadromuz dersleri ilginç kılmakta uzmandır; hangi seviyede olursan ol, her seferinde sınıftan yeni ve yararlı bir şey öğrenmiş olarak çıkacaksın. Eurocentres Floransa Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Eurocentres Floransa Dil Kursu ile kendinizi yeni bir kültüre kaptırın; sergileri ziyaret etmek, edebiyat, tarih, vb. çok farklı heyecan verici etkinliklerle ülkeyi gerçekten tanımaya çalışın. İtalyanca seviyeniz A2-C1 olması gerekmektedir.

Eurocentres Floransa'da İtalyanca kursunda sınıflarımızı küçük tuttuğumuz için öğretmenlerimiz seninle kişisel olarak ilgilenmek ve öğrendiklerinin sana anlam ifade etmesini sağlamak konusunda daha donanımlı olacaktır. Kendini İtalya'da, İtalyanca öğrenirken görebiliyor musun? Öyleyse bize ulaş ve gerisini bize bırak. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak İtalya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


İtalya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İtalya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İtalya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Floransa Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Floransa okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Floransa Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İtalya Öğrenci Yorumları

İtalya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Eurocentres Floransa Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İtalya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Eurocentres İtalya Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Eurocentres Floransa Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İtalya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İtalya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve İtalya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
eurocentres-floransa-dil-okulu_f87c3bf8-2878-484f-acff-715671b04b25.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın