EUROCENTRES LA ROCHELLE DİL OKULU


Eurocentres La Rochelle Dil Okulu, rüya gibi mimarisi ve kıyıya yakın ideal konumuyla sizi büyüleyecektir.Fütürist tasarım, 18 adet büyük, geniş ve sıcak sınıfı ve konferans odası, Öğrenme Merkezi, WiFi ve özel bir göle bakan iki adet güneşlenme güvertesiyle okulun içinde de devam etmektedir.Adalar, kumlu plajlar ve sakin balıkçı kasabalarıyla kıyıda yer almaktadır.Bu liman şehrinin zengin tarihi her zaman için Atlantik’in ayrılmaz bir parçası olmuştur. Atlantik kıyıları boyunca muhteşem su sporları olanakları (yelkenli, sörf) ile sıcak bir öğrenci şehridir. Fransa Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Eurocentres La Rochelle Dil Okulu ile çok sayıda tarihi cazibe merkezi, güzel sahil manzaraları ve eski dünya cazibesi ile La Rochelle'in neden Fransız öğrenciler arasında en popüler yer olduğunu anlamak zor değil. Bu liman kasabası aslında bir balıkçı köyüydü ve yerel halk sakin ve arkadaş canlısı, bu da sınıf dışında dil becerilerinizi geliştirmek için birçok fırsata sahip olacağınız anlamına geliyor. Eurocentres La Rochelle Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Eurocentres La Rochelle Dil Kursu, eski ve etkileyici mimari yapıları ile La Rochelle, geniş bir tarih zenginliğine sahip şehirler arasındadır. Poitou-Charentes bölgesindeki en büyük uluslararası havalimanına sahiptir. Şehir içinde raylı sisteme de sahiptir. Bisikletse güvenli ve rahat bir alternatif oluşturmaktadır.La Rochelle, yer aldığı enlem sebebiyle sene boyunca ılık bir iklime sahiptir. Okyanus iklimi özellikleri göstermektedir. Güneşli alanların oldukça çok olması şehri turizm açısında da olumlu etkilemektedir

Eurocentres La Rochelle'de Fransızca kursu bulunduğu La Rochelle, Fransa'nın batısında Biscay limanında ve Atlantik Okyanusunun bir bölümünde yer alan bir Fransız şehridir. Nüfusu 2012 verilerine göre 80,014 kişidir. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Fransa'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Fransa Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Fransa okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Fransa Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

La Rochelle Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz La Rochelle okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve La Rochelle Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Fransa Öğrenci Yorumları

Fransa'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Eurocentres La Rochelle Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Fransa Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Eurocentres Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Eurocentres La Rochelle Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Fransa'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Fransa'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Fransa Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
eurocentres-la-rochelle-dil-okulu_25cb785b-3271-4b1d-8160-e498a30c9ce0.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın