EUROCENTRES MELBOURNE DİL OKULU


Eurocentres Melbourne Dil Okulu, Şehrin kalbinde, ana trafik merkezinin yakınında bulunmakta olup yalnızca İngilizce konuşulmaktadır. Sadece İngilizce konuşmak yurtdışında dil eğitimi ve bu büyüleyici şehri daha hızlı entegre olmanıza yardımcı olacaktır. Okulumuz da yetenekli ve sevecen dil öğretmenlerimiz tarafından eğitim almaktasınızdır. Bir bilgisayar odası ve kendi kendine çalışma için bir medya merkezinin yanı sıra Melbourne'daki dil okulumuz, sizinle iletişim kurmanızın kolay olacağı bir dinlenme odası sunmaktadır. Avustralya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Eurocentres Melbourne Dil Okulunda yapılan bu dil eğitiminin amacı, otantik ortamda İngilizceyi etkili bir şekilde öğrenmektir. Böylece, sayısız kursumuzun yanı sıra, öğrencilerin çevredeki alanı keşfedip birbirlerini tanıması için günübirlik geziler de sunmaktadır. Tüm endişelerinizi geride bırakın ve bu şehrin sunduğu her şeyi yaşayın. Birçok parktan birinde piknik yapın, şehrin her yerinde keşfedilebilen cadde kafelerinden birine gidin. Ve keşiften bahsetmişken: bir yürüyüşe çıkın ve her sokak köşesinde büyülü bir şey göreceksiniz. Melbourne, şehir manzarasını sürekli değiştiren ve onu bir sanat eserine dönüştüren sokak sanatçılarıyla tanınır. Eurocentres Melbourne Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Eurocentres Melbourne Dil Kursu, modern bir öğrenim merkezinin sunması gereken her şeye ve çok daha fazlasına sahiptir. Örneğin, mükemmel ve geniş bir kurs yelpazesine, İngilizce öğrenmeyi gerçekten keyifli kılan yetkin ve özenli İngilizce öğretmenlerine ve birinci sınıf olanaklara sahip modern, ferah sınıflara sahiptir.

Eurocentres Melbourne'de İngilizce kursunun bulunduğu Avustralya'nın Victoria kentinin başkenti Melbourne, dünyanın en yüksek yaşam standardı ile güney Avustralya'da modern, sofistike, arkadaş canlısı ve çok kültürlü bir şehirdir. Geçtiğimiz 5 yıl içinde Melbourne, dünyanın en yaşanabilir şehir ödülünü iki kez üst üste ve iki kez kazandı ve buraya vardığınızda nedenini göreceksiniz! Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Avustralya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Avustralya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Avustralya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Avustralya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Melbourne Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Melbourne okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Melbourne Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Avustralya Öğrenci Yorumları

Avustralya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Eurocentres Melbourne Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Avustralya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Eurocentres Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Eurocentres Melbourne Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Avustralya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Avustralya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Avustralya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
eurocentres-melbourne-dil-okulu_a0e7630c-1e7f-4c15-b5e4-af1e89beb278.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın