EUROCENTRES PARİS DİL OKULU


Eurocentres Paris Dil Okulu tarihi modern bir binaya sahiptir. Eurocentres Paris Fransızca dil okulu Qartier Latin’in merkezinde sessiz bir bölgede bulunmaktadır. 13 adet sınıfı ile modernleştirilmiş bir yapıya sahip olan Fransız dil okulu tam donanımlı ferah ve aydınlık dersliklere sahiptir.Eurocenters; dil deneyimleri veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun her öğrencimize güzel bir yerde olağanüstü bir dil kursu sunmaktadır. Öğrencilerin kültürel farklılıkların ve dil engellerinin üstesinden gelmesine yardımcı oluyor ve bir ömür boyunca yararlanabilecekleri başarılarla dolu unutulmaz bir seyahati garanti etmektedir. Fransa Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Eurocentres Paris Dil Okulu Qartier Latin’in merkezinde sessiz bir bölgede bulunmaktadır. Paris, heyecanlı gece hayatı, mükemmel restoranları ve istisnai sanat, müzik ve kültürel olanaklarıyla güvenli ve kozmopolit bir şehirdir. Paris i ziyaret eden öğrenciler sayısız faaliyetler, etkinlik programları ve manzaralardan faydalanabilmektedirler. Fransızca eğitimi almaya gelen öğrenciler dilediklerine bireysel olarak katılabilirler. Euro Centresbu tarz bilgilendirmeleri yapmaktadır. Çevreyi kültürel farklılıkları ve keşif yapabilmeleri için onları cesaretlendirmektedir. Sosyal faaliyetler aksatılmadan düzenlenmemektedir. Bu sayede eğlenirken Fransızca öğrenebilmeyi öğrenciler arkadaşlıklarıyla harmanlayarak başarabilmektedirler. Eurocentres Paris Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Eurocentres Paris Dil Kursu size olağanüstü akademik başarılar sağlar: günlük ihtiyaçlarınızla ilgili en son haberleri ve orijinal belgeleri kullanarak, çeşitli, dinamik, değişim ve etkileşimli kurslar sunar. Paris'in benzersiz tarihi ve canlı ortamında, okulun öğrenmeye adanmış ve öğrenmeye elverişli bir ortam sağlayan kendini adamış bir ekibi vardır.

Eurocentres Paris'te Fransızca kursu ile tam bir program planlıyoruz: yürüyüşler, geziler, dersler, tadımlar, kültürel geziler... ışıklar şehrini kullanırken Fransızcanızı pratik yapabilir ve geliştirebilirsiniz. Moda, yemek veya sanat tarihi konusunda tutkulu olun, Paris'i seveceksiniz. Latin Mahallesi ile Saint-Germain-des-Places arasındaki Paris Eurocenter School'da Fransızca öğrenin ve unutulmaz bir zaman geçirin. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Fransa'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Fransa Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Fransa okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Fransa Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Paris Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Paris okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Paris Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Fransa Öğrenci Yorumları

Fransa'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Eurocentres Paris Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Fransa Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Eurocentres Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Eurocentres Paris Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Fransa'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Fransa'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Fransa Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
eurocentres-paris-dil-okulu_1093f535-7f85-4d5d-8a0a-133857221c2b.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın