FRANCES KING DUBLİN DİL OKULU


Frances King Dublin Dil Okulu, 1973 yılında Londra'da kuruldu. Şehir merkezinin kalbinde, Merrion Meydanı'nda yer alan Dublin okulumuz, Georgian mimarisine sahip modern öğretim tesisleri ve mükemmel öğrenci ortak alanları ile donatılmıştır ve 2014 yılında kapılarını açmıştır. Genel İngilizce, Sınava hazırlık, Profesyoneller için İngilizce, Aile Programları ve Yaz okulu programları bulunmaktadır. Dünyanın en dost şehirlerinden biri olarak kabul edilen Dublin’de her yıl yaklaşık 4000 öğrencinin tercih ettiği Frances King’de eğitim almaya ne dersiniz?  İrlanda Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

Frances King School of English Dublin Dil Okulu güler yüzlü Öğrenci Hizmetlerimiz personel size her zaman bilgi ve yardım sağlayacaktır. Dil eğitimi sonrası yükseköğrenimine İrlanda’da devam etmek isteyen öğrencilere Üniversite Yerleştirme Hizmeti verilirken, üniversite ve İş Kulübümüz Dublin’de rahatça iş bulmanıza yardımcı olacaktır. Frances King Dublin okulumuz, Quality English ve IALC üyesidir ve ACELS tarafından da akredite edilmiştir. 

Frances King Dublin Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır. Frances Dublin Dil Kursu bulunan Dublin benzeri olmayan bir şehirdir. Kültür ve tarihle ve de Enerji ile dolu ve insanları eğlendiren, hiç vakit kaybetmeden evinizde gibi hissettirecek türden bir şehir. Hem çalışıp hem para kazanabileceğiniz yasal çalışma izni veren ender ülkelerden biri olan İrlanda’da şehrin tam kalbinde muhteşem Merrion Square park manzarasına sahip, şehrin tüm güzelliklerine yürüme mesafesindeki Frances King Dublin dil okulunda eğitim almayı düşünür müsünüz?

Frances King School of English Dublin'de İngilizce kursu ile Merrion Square Parkında her hafta kurulan uluslararası gıda pazarı ve düzenlenen heyecan verici etkinliklere şahitlik edeceksiniz. Okuldan çıktıktan sonra Okuldan sadece 200 metre yürüme uzaklığında National Gallery, Natural History Museum, Trinity College ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz. Her öğle sonrası düzenlenen Sosyal, sportif ve kültürel faaliyetler ile bolca sosyalleşme fırsatı sizi bekliyor. Ayrıca hafta sonları şehir dışında düzenlene geziler ile İrlanda’yı daha yakından keşfedecek hem de İngilizce dilinizi kullanma becerilerinizi arttırabileceksiniz.

İrlanda Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İrlanda okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İrlanda Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Dublin Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Dublin okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Dublin Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Dublin Öğrenci Yorumları

İrlanda'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Frances King Dublin Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Frances King School of English Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Frances King School of English Dublin Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

frances-king-dublin-dil-okulu_fdfa3265-2339-412f-a1c1-a305b420b55c.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın