GEOS LANGUAGES PLUS TORONTO DİL OKULU


GEOS Languages Plus Toronto Dil Okulu, şehir merkezinde, metro, otobüs ve tren istasyonlarının yakınında bulunuyor. Ünlü Yonge Sokağı’ndan (dünya üzerindeki en uzun sokak) sadece bir blok ötede ve alışveriş mekanları, popüler spor merkezleri (NHL, NBA, MLS, MLB) ve eğlence yerlerinden birkaç adım uzaklıktadır. Kanada Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

GEOS Toronto Dil Okulunda tam donanımlı 8 sınıfa, ücretsiz internet erişiminin sağlanabileceği 8 bilgisayara, öğrenci salonu ve küçük bir mutfağa ve TV olanaklarına sahip. GEOS Languages Plus Toronto Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

GEOS Languages Plus Toronto Dil Kursu, çeşitli sosyal aktivite programları düzenler ve kaliteli konaklama standartlarına sahiptir. MERKEZLER AMERİKA; Boston, New York, Costa Rica, Los Angeles, San Francisco, HAWAII; Honolulu, KANADA; Vancouver, Toronto, Calgary, Victoria, Ottowa, Montreal, AVUSTRALYA; Sydney, Brisbane, Melbourne, Perth, Christchurch, Cairns, İRLANDA; Dublin, YENİ ZELANDA; Auckland, GÜNEY AFRİKA; Cape Town, İNGİLTERE, MALYA, İSPANYA, SINGAPORE,NİJERYA,TAYVAN, GEOS Dil Okulları İngilizcenin yanı sıra İspanya ve Kosta Rika'da İspanyolca; Fransa'da Fransızca; Kore'de Çince ve Japonca; Japonya'da Japonca eğitimi de vermektedir. GEOS Dil Okulları, Dil eğitim için özel olarak tasarlanmış sınıflara, anadillerinde eğitim veren deneyimli öğretim kadrosuna, çeşitli sosyal aktivite programlarına ve kaliteli konaklama standartlarına sahiptir. GEOS Dil Okulları Dünyanın en büyük ve güzel şehirlerinde, şehirlerin tam merkezlerinde oldukları için tüm sosyal ve kültürel aktivitelere katılmanızı kolaylaştırırlar. GEOS dil okullarına geldiğiniz ilk gün gireceğiniz sınav ve mülakat sonrasında doğru seviyeniz belirlenerek size en uygun sınıfa yerleştirilerek derslerinize başlarsınız.

GEOS Languages Plus Toronto'da İngilizce kursu olanakları: Tam donanımlı 8 sınıf Ücretsiz internet bağlantısına sahip 8 bilgisayar Öğrenci alanı ve etkinlik odası TV Isıtma ve Klima Staj programı Gönüllülük Programı Öğrenim için konforlu bir ortam

Kanada Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Kanada okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Toronto Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Toronto okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Toronto Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Kanada Öğrenci Yorumları

Kanada'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

GEOS Toronto Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Kanada Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. GEOS Languages Plus Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, GEOS Languages Plus Toronto Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
geos-languages-plus-toronto-dil-okulu_0eeecc88-2284-42d0-91b2-e81d3bfa531b.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın