GEOS LANGUAGES PLUS VICTORIA DİL OKULU


GEOS Languages Plus Victoria Dil Okulu, 35 yıl önce faaliyetlerine başlamış olup birçok insanın, kültürün, dilin, doğal güzelliğin, birbirinden farklı mimarilerin, değerli tecrübelerin ve çokça eğlencenin olduğu yeni bir dünya sunar. Her sene, binlerce öğrenci dünyanın değişik yerlerinde bulunan 37 adet GEOS Dil Okulu’na farklı ülkelerden farklı insanlarla etkileşime girmeyi öğrenmeye gelmektedir. Kanada Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

GEOS Victoria Dil Okulu 5 kıtadan 17 farklı ülkede okullara sahiptir. Öğrenmek istediğiniz dili ve gitmek istediğiniz yeri seçtikten sonra hayallerinizin gerçekleşmesi için GEOS’a güvenmeniz yeterlidir. GEOS, her yıl 35.000’den fazla öğrenciye eğitim vermektedir. GEOS Languages Plus Victoria Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

GEOS Languages Plus Victoria Dil Kursu, Victoria’nın merkezinde restoranlarla, barlarla, dükkanlarla ve birçok turistik yerle çevrili bir alanda bulunmaktadır. Bütün lokal otobüsler okulun önünde durmaktadır. GEOS ulaşım açısından harika bir yerde bulunuyor. GEOS Victoria’da tam donanımlı 12 derslik, ücretsiz internet erişiminin sağlanabileceği 10 bilgisayar, içecek makineleri, buzdonabı ve mikrodalga fırına sahip öğrenci salonu, TV ve Video/DVD araçları bulunuyor.

GEOS Languages Plus Victoria'da İngilizce kursu Olanakları: Tam donanımlı 12 sınıf Ücretsiz internet bağlantısına sahip 10 bilgisayar İçecek makineleri, buzdolabı ve mikrodalga fırına sahip öğrenci alanları TV – video/DVD araçları Isıtma ve Klima Tamamen geliştirilmiş müfredat Özenli seçilmiş aileler. İletişimi temel alan eğitim.

Kanada Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Kanada okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Vancouver Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Victoria okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Victoria Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Kanada Öğrenci Yorumları

Kanada'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

GEOS Victoria Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Kanada Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. GEOS Languages Plus Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, GEOS Languages Plus Victoria Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
geos-languages-plus-victoria-dil-okulu_d49e18aa-33d2-4a3f-a40e-116a60d9855f.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın