ILSC LANGUAGE SCHOOLS MONTREAL DİL OKULU


ILSC Language Schools Montreal Dil Okulu, Eski Avrupa cazibesi ile canlı kent kültürünün eşsiz bir karışımının keyfini çıkaracağınız, Paris dışındaki dünyanın en büyük Fransızca konuşulan şehri olan Montréal'de İngilizce veya Fransızca öğrenebileceğiniz, 3,8 milyon nüfuslu bu metropol, her iki resmi dilde de günün her saati kültür sunuyor. Sanat, film, yemek ve moda konusunda tutkuluysanız, şehre varır varmaz âşık olacaksınız. Birçok şık alışveriş bölgesi ve yemyeşil parkların bulunduğu şehirde eski dünya mimarisini ve modern stili keşfedin. Şehrin benzersiz karakteri Fransızlar, İngilizler ve 80'den fazla ülkeden gelen göçmenler tarafından şekillendirildi ve bu da büyüleyici bir kültür ve çeşitlilik karışımı yarattı. Kanada Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

ILSC Montreal Dil Okulu yepyeni ILSC & Greystone College Montréal lokasyonumuzun artık resmen ticarete açık olması büyük bir zevk! Popüler Cafe Work Skills kursu için 26 derslik, 2 öğrenci salonu ve espresso makinesi ile tamamlanmış 2 öğrenci mutfağı içeren modern, açık yeni bir alana taşındık. Tüm bunlar, Montreal şehir merkezinin ve ünlü McGill Üniversitesi kampüsünün güzel arka planında belirlendi. ILSC Montréal, IELTS, Cambridge Sınavları FCE ve CAE, TEF Kanada ve TEFaQ ve OET (Mesleki İngilizce Testi) için resmi bir dil sınav merkezidir. ILSC Language Schools Montreal Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

ILSC Language Schools Montreal Dil Kursu partner kuruluşu Greystone College bünyesinde sunulan onlarca diploma ve sertifika programı bulunmaktadır. Türkiye pazarına özel indirimler ile çok daha cazip hale gelen bu programlar, dil eğitimi sonrası mesleki gelişimlerine katkı sağlamak isteyen öğrenciler için büyük bir fırsattır.

ILSC Language Schools Montreal'da İngilizce kursunsa, 26 Derslik, Bilgisayar laboratuarı, 2 Öğrenci salonu, Mutfaklar, Barista Eğitimi için Kafe, Wifi, Mescit ve Test Merkezi gibi öğrenci olanakları bulunmaktadır.

 

Kısa kısa ILSC Melbourne….

  • Montreal şehir merkezinin ve ünlü McGill Üniversitesi kampüsünün güzel arka planına sahip yepyeni, modern kampüsümüzün tadını çıkarın!
  • Çeşitli iki dilli etkinlikler sunuyoruz. İster İngilizce, ister Fransızca veya her ikisini de öğreniyor olun, Montréal'de herkes için bir şeyler var!
  • İki dilli kampüsümüzdeki benzersiz kurslar ve programlar, Montréal üzerinden Fransızca kursu, Gönüllü Deneyim Programı (İngilizce veya Fransızca olarak mevcuttur), Yiyecek yoluyla İngilizce kursu, Moda ve Tasarım yoluyla Fransızca kursu ve daha fazlasını içerir!
  • Quebec'te CELTA'yı teslim etmek için Cambridge Üniversitesi tarafından akredite edilmiş tek merkez biziz.
  • Fransızca öğretmek istiyorsanız, CEFLE Programımız (Certificat D'Enseignement du Francais Langue Seconde ou Etrangere) sizi Fransızca öğretme kariyeri için hazırlayacaktır.

 

Kanada Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Kanada okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Montreal Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi
Türkiye resmi acentesi olduğumuz Montreal okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Montreal Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Kanada Öğrenci Yorumları
Kanada'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

ILSC Montreal Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Kanada Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. ILSC Language Schools Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, ILSC Language Schools Montreal Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
ilsc-language-schools-montreal-dil-okulu_3bba28cd-dc53-4740-a23b-04300381a153.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın