ILSC LANGUAGE SCHOOLS VANCOUVER DİL OKULU


ILSC Language Schools Vancouver Dil Okulu ile 2010 Kış Olimpiyatları'na ev sahipliği yapan ve dünyanın "en yaşanabilir şehirlerinden" biri olan Vancouver'da İngilizce öğrenmeye ne dersiniz?. Vancouver’un muhteşem manzarası insanı adeta keşfe davet ediyor; kayaktan snowboard'a, kano ve plaj voleybolundan bisiklete kadar her ilgi alanı için açık hava maceraları sunuyor. Vancouver'ın kentsel kültürünü şehrin birçok müzesinde, sanat galerisinde, gece kulübünde, restoranında, kafesinde, festivalinde ve daha fazlasında deneyimleyebilirsiniz. ILSC Dil Okulları, 1991'den beri 100'den fazla ülkeden uluslararası öğrencilere dil eğitim programları sunmaktadır. ILSC Vancouver kampüsleri, şehrin merkezinde, toplu taşıma, banka restoranları, alışveriş ve daha fazlasına yakın, elverişli bir konuma sahiptir. Kanada Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

ILSC Vancouver Dil Okulu İlk şubesini 1991 yılında Kanada, Vancouver’da açarak sektöre giriş yapan ILSC, aradan geçen 30 yılda dil eğitiminde bir dünya lideri haline geldi. Bugün başta Kanada, Vancouver, Toronto ve Montréal olmak üzere Avustralya Brisbane, Melbourne Sydney, Adelaide ve de Hindistan Yeni Delhi olmak üzere 8 okuluyla inanılmaz şekilde büyüdü. 2013 ve 2014 yıllarında ILSC, endüstri ortakları tarafından, dil eğitimi endüstrisinde kalitenin önemli bir yansıması olan Study Travel Magazine’in Yıldız Zincir Okulu olarak seçildi. ILSC Language Schools Vancouver Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

ILSC Language Schools Vancouver Dil Kursu, ILSC'nin en büyük kampüsüdür ve öğrencilerin aralarından seçim yapabilecekleri en geniş İngilizce kursları ve programları yelpazesini sunar. Green Leadership Course, Junior ESL-High School Bridge Program, Medical English ve Ranchstay Program dahil olmak üzere birkaç benzersiz program sunuyoruz. Aktif KSS (Toplum Sosyal Sorumluluğu) komitemizde sizin gibi hevesli öğrenciler var! Yerel ve küresel topluluk oluşturma girişimlerinde ILSC personeli ve öğrencileriyle birlikte çalışın.

ILSC Language Schools Vancouver'da İngilizce kursu öğretim felsefemize rehberlik eden üç temel ilkemiz var. İlk ilkemiz, öğrenme, öğrenci merkezli olduğunda daha iyi çalışır. İkinci ilkemiz Öğrenme günlük yaşam deneyimlerinin bir parçası haline getirildiğinde daha hızlı çalışır. Ve son olarak inanıyoruz ki, İnsanlar kendinden emin, rahat ve mutlu olduklarında en iyi öğrenirler. İşte bu 3 temel ilke ile öğrencilerimize en iyi koşullarda İngilizce öğreteceğimizi taahhüt ediyoruz. ILSC'deki tüm öğretmenler üniversite diplomasına, tanınmış öğretim sertifikalarına ve ilgili öğretim deneyimine sahiptir.

ILSC Vancouver dil okulumuz, IELTS, Cambridge Sınavları Cambridge Exams B2 First, C2 Proficiency, C1 Advanced ve Business English Certificate.resmi dil test merkezidir. Kanada’da bir koleje veya üniversiteye gitmek isteyen öğrenciler için University Pathway Program sunulmaktadır. Pathway programları ile herhangi bir IELTS & TOEFL puanı sunmaksızın, ILSC tamamlama sertifikası ile anlaşmalı üniversite ve kolejlere geçiş yapabilirsiniz. ILSC’nin partner kuruluşu Greystone College bünyesinde sunulan onlarca diploma ve sertifika programı bulunmaktadır. Türkiye pazarına özel indirimler ile çok daha cazip hale gelen bu programlar, dil eğitimi sonrası mesleki gelişimlerine katkı sağlamak isteyen öğrenciler için büyük bir fırsattır. Son olarak ILSC Vancouver dil okulumuz, 94 Derslik, 4 Bilgisayar laboratuvarı, 12 Öğrenci salonu, Mutfaklar, Wifi bağlantı, Mescit ve Test Merkezi gibi öğrenci olanakları bulunmaktadır.

Kanada Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi
Türkiye resmi acentesi olduğumuz Kanada okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Vancouver Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi
Türkiye resmi acentesi olduğumuz Vancouver okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Vancouver Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Kanada Öğrenci Yorumları
Kanada'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

ILSC Vancouver Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Kanada Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. ILSC Language Schools Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, ILSC Language Schools Vancouver Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
ilsc-language-schools-vancouver-dil-okulu_39204f9c-cd16-44b1-a4d8-edf3bf3a8c3b.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın