KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES ADELAIDE DİL OKULU


Kaplan International Languages Adelaide Dil Okulu, Avustralya’nın Adelaide şehrinde bulunmakta olup, küçük ve güzel bir şehirde İngilizce eğitimi görmek isteyenler için birebir. Adelaide’yi çevreleyen doğal güzelliklerin keyfini çıkarırken, rahat ve harika bir atmosferde İngilizce öğrenebilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinde yer alan okul Adelaide'in tüm imkanlarının çok yakınınızda olmasına imkan sağlıyor. Avustralya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Kaplan International Languages Adelaide Dil Okulunun bulunduğu Adelaide, yemyeşil bahçeleri ve ormanda dolaşabileceğiniz yeşil alanlarla aslında bir parkın içinde bir şehir. Adelaide’nin geniş Akdeniz tarzı sokakları kolonyal evler ve güzel meydanlarla dekore edilmiştir. Ancak, büyük olasılıkla bir sokak sirkiyle veya yemek festivaliyle karşılaşacaksınız. Kaplan Adelaide Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Kaplan International Languages Adelaide Dil Kursu, ücretsiz City Loop ve Connector otobüs hatları da dahil olmak üzere ulaşım hizmetlerine bitişiktir. Uluslararası öğrenciler toplu taşıma araçlarında indirimlerden yararlanabilirler. Adelaide'deki birçok üniversite sorunsuz bir şekilde geçiş yapıyor. Birçok üniversite, Cambridge veya IELTS puanları almak zorunda kalmadan Kaplan sertifikalarını dil belgesi olarak kabul eder.

Kaplan International Languages Adelaide'de İngilizce kursu olduğu şehir parklarla ve geniş caddelerle çevrili çevrili; sanat, spor ve kültür alanında dünyanın en önemli etkinliklerinde rol almıştır. Avustralya şarabının kaynağı olan şehrin samimi ve rahat kültürünün bir parçası olun. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Avustralya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Avustralya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Avustralya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Avustralya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Adelaide Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Adelaide okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Adelaide Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Avustralya Öğrenci Yorumları

Avustralya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Kaplan Adelaide Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Avustralya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Kaplan International Languages Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Kaplan International Languages Adelaide Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Avustralya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Avustralya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Avustralya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
kaplan-international-languages-adelaide-dil-okulu_a4a1d8d7-2c18-40c3-8919-3e5329c5a870.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın