LEONARDO DA VINCI FLORANSA DİL OKULU


Leonardo da Vinci Floransa Dil Okulu, rönesansın doğduğu Floransa'da şehir merkezinde yer almaktadır. Kentin kalbindeki Duomo Della Piazza’da bulunuyor. Tarihi bir palazzo’da eğitim veren okul 3 katlı ve 18 derslikten oluşuyor. Okulun kafetaryası, ortak salonu ve internet erişimi bulunuyor. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir. Tüm seviyelerden öğrenciler Genel İtalyanca kurslarına katılabilirler. İtalya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Scuola Leonardo da Vinci Floransa Dil Okulu sizlere tüm sene boyunca en yüksek kalitede, başlangıç seviyesinden, İtalyanca öğretmenleri için hazırlanmış seviyelere kadar çok çeşitli İtalyanca dil kursları sunuyoruz. Her seviyedeki kurslarımız her iki haftada bir başlar ve siz istediğiniz süre boyunca bu kurslara devam edebilirsiniz. Okulun öğretmenleri üniversite seviyesinde eğitim görmüş ve özellikle yabancılara İtalyanca öğretmek konusunda uzmanlaşmış profesyonel ve genç bir kadro oluşturmaktadırlar ve okul ASILS üyesidir (ikinci dil olarak İtalyanca Eğtimi veren dil okulları birliği) Leonardo da Vinci Floransa Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Leonardo da Vinci Firenze Dil Kursu ile kalış süreniz boyunca sevdiğiniz veya yeni öğrenmek istediğiniz bir spor dalı ile meşgul olmak isteyebilirsiniz. Şu imkanlara sahipsiniz: jimnastik/fitness/yoga, yüzme, koşu, tenis, squash, golf, ata binme, bisiklet kullanma vs. Spor aktiviteleri için rehber olan öğretmenler boş zamanınızın organize edilmesine yardımcı olacaklardır.

Leonardo da Vinci Floransa'da İtalyanca kursu her ay kültürel aktivite takvimlerini yayınlamaktadır. Bu sayede öğrenciler tüm sergi, konser, film ve diğer aktivitelerden haberdar olmaktadırlar. İtalya seyahatiniz sadece dil kursu ile sınırlı olmayıp, hafızanızda güzel anılar bırakmalıdır. Şehirler ve çevreleri kendi başınıza uygulayabileceğiniz sosyal aktiviteler için neredeyse limitsiz imkanlar sunmaktadır. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak İtalya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


İtalya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İtalya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İtalya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Floransa Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Floransa okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Floransa Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İtalya Öğrenci Yorumları

İtalya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Leonardo da Vinci Floransa Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İtalya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Scuola Leonardo da Vinci Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Scuola Leonardo da Vinci Floransa Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İtalya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İtalya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve İtalya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
leonardo-da-vinci-floransa-dil-okulu_55194559-8549-45f8-82e3-ab104be73e05.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın