LEONARDO DA VINCI ROMA DİL OKULU


Leonardo da Vinci Roma Dil Okulu, İtalya’nın en karakteristik şehirlerinden biri olan Roma’da bulunmakta olup Roma’nın en renkli meydanı olan Novana Meydanına oldukça yakın bir meydanda yer almaktadır. Okul binası Piazza Navona, Castel San Angelo yakınlarında yer almaktadır. Tarihi bir binada bulunan okulda 13 derslik vardır. Ayrıca video odası, internet erişimi, konferans salonu ile Roma’daki en büyük okullardan birisidir. İtalya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Scuola Leonardo da Vinci Roma Dil Okulu Genel kurslar, mesleki kurslar, özel dersler, kültürel kurslar, sanat kursları, sınav kursları sunmaktadır. Aile yanı konaklama, paylaşımlı dairelerde konaklama ve özel dairelerde konaklama Scuolo Leonardo da Vinci nin konaklama seçenekleridir. Şehirler ve çevreleri kendi başınıza uygulayabileceğiniz sosyal aktiviteler için neredeyse limitsiz imkanlar sunmaktadır. Roma'ya yakınlığı sayesinde ve tren ağının genişliği daha pek çok güzel İtalyan kentini görmenize olanak verecektir. Leonardo da Vinci Roma Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Leonardo da Vinci Roma Dil Kursu ile her yıl birçok değisik ülkeden gelen öğrencileri konuk eden okulda 90 farklı ülkeden olmak üzere, %45 Avrupa, %35 Amerika, %10 Asya ve %10 diğer ülkelerden öğrenciler oluşturmaktadır.

Leonardo da Vinci Roma'da İtalyanca kursu, başlangıç seviyeleri dahil her iki haftada bir yeni kurs açılır ve öğrenciler üç veya altı ay sonra AIL Floransa (İtalyan Dili Akademisi) DELI/DILI/DALI/DALC sınavlarını alabilirler. Engelli öğrenciler için her tür donanıma sahiptir. İtalyanca dil kursları başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadardır ve öğrencinin dil becerisine göre uygun seviyedeki İtalyanca dil kursuna kaydı yapılır. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak İtalya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


İtalya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İtalya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İtalya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Roma Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Roma okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Roma Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İtalya Öğrenci Yorumları

İtalya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Leonardo da Vinci Roma Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İtalya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Scuola Leonardo da Vinci Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Scuola Leonardo da Vinci Roma Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İtalya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İtalya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve İtalya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
leonardo-da-vinci-roma-dil-okulu_8bd57c06-a37e-4f8d-bede-84297824714a.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın