LEONARDO DA VINCI SİENA DİL OKULU


Leonardo da Vinci Siena Dil Okulu, Toskana bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Siena’da bulunmakta olup, şehrin merkezinde yer almaktadır. Okul şehrin eski kesiminde bulunan tarihi bir binada eğitim vermektedir. Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz rahat ve sıcak bir ortama sahip Scuola Leonardo da Vinci Siena İtalyanca Dil Okulu, tarihi anıtlar, müzeler ve alışveriş merkezlerinin yakınında inanılmaz bir konuma sahiptir. Derslikler büyük ve havadardır. Ayrıca okulun idari çalışanları sizlere Siena ve çevresindeki gezilip görülecek yerler hakkında her zaman tavsiyelerde bulunacaklardır. Ücretsiz internet sayesinde ailenizle ve sevdiklerinizle her zaman temasa geçme imkanınız vardır. İtalya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Scuola Leonardo da Vinci Siena Dil Okulunda ders saatleri haftada standart kurslar için 20 saat yoğun İtalyanca kursları için 30 saattir. İtalyanca dil kursları kısa dönem minumum 6 haftadır ve minumum 24 haftalık uzun dönem kursları seçenek dahilindedir. Sınıflar maksimum 12 kişidir. Dersler konuşma ve anlama odaklı bir sistem içinde günlük hayattan örneklerle zenginleştirilmiştir. Bütün şehirlerdeki okullar şehir merkezlerinde yer alır. Leonardo da Vinci Siena Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Leonardo da Vinci Siena Dil Kursu ile öğrenciler okullarda ücretsiz internet bağlantısını kullanabilir, kütüphaneden yararlanabilir ve okulların düzenlediği gezi ve diğer kültürel aktivitelere katılabilirler. Öğrenciler anlaşmalı aile yanında konaklama tercihi yada paylaşımlı dairelerde konaklama tercihini seçebilirler.

Leonardo da Vinci Siena'da İtalyanca kursu Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tanınırlık, yabancı dil öğreten okulları denetleyen AIL, ASILS, ELITE gibi kurumların akreditasyonu ve Domus Academy, NABA gibi üniversitelerle ortak çalışmalar Scuola Leonardo da Vinci'yi diğer İtalyanca okullarından ayıran en önemli özelliklerdir. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak İtalya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


İtalya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İtalya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İtalya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Siena Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Siena okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Siena Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İtalya Öğrenci Yorumları

İtalya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Leonardo da Vinci Siena Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İtalya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Scuola Leonardo da Vinci Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Scuola Leonardo da Vinci Siena Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İtalya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İtalya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve İtalya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
leonardo-da-vinci-siena-dil-okulu_e3934137-0544-435e-b350-c4e9e61288a3.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın