MANCHESTER ACADEMY OF ENGLISH DİL OKULU


Manchester Academy of English Dil Okulu 1991’de kurulmuş olup, dünyanın her yerinden öğrencilere yüksek standartlarda İngilizce dil eğitimi sunan, Manchester’ın en iyi dil okullarından biridir. Her yıl 50 farklı ulustan öğrencileri ağırlayan okul British Council tarafından tanınmıştır. Ayrıca bir English UK ve English in North üyesidir. İngiltere Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

MC Academy Manchester Dil Okulu, Manchester’da kaldığınız süreden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için, okulda ders saatleri dışında herkese ilginç gelebilecek çeşitli etkinlikler içeren düzenli sosyal aktivite programları düzenler. Manchester Academy of English’te, açık fikirli, dost canlısı ve eğitime coşkuyla yaklaşan öğretmenlerle, yüksek düzeyde profesyonellik bulacaksınız. Manchester Academy of English Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Manchester Academy of English Dil Kursu veya eski adıyla MCSE - Manchester Central School of English, Manchester'ın merkezinde bulunan bir İngilizce Dil Akademisidir. MC Academy, 2005 yılından bu yana dünyanın her yerinden öğrencileri sıcak ve arkadaş canlısı okulumuzda ağırlamaktadır. Öğrencilerimize İngilizce becerilerini geliştirmek ve özgüvenlerini artırmak için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlıyoruz. Yüksek kaliteli bir öğretimi garanti eden British Council tarafından akredite edilmiş bulunmaktayız. Ayrıca EnglishUK'un aktif üyeleriyiz

Manchester Academy of English'de İngilizce kursu esnek başlangıç ve bitiş tarihleriyle tüm yıl boyunca devam eder. Maksimum sınıf mevcudu 12 kişilik olup yeni başlayanlar ve ileri düzeyde İngilizce bilgisi olanlar için uygun sınıflar mevcuttur. Manchester’da kaldığınız süreden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için, okulda herkese ilginç gelebilecek çeşitli etkinlikler içeren düzenli sosyal aktivite programları düzenlenmektedir.

İngiltere Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İngiltere okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İngiltere Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Manchester Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Manchester okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Manchester Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İngiltere Öğrenci Yorumları

İngiltere'de eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

MC Academy Manchester Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İngiltere Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Manchester Academy of English Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Manchester Academy of English Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İngiltere'de Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İngiltere'ye İndirimli Uçak Bileti Temini ve İngiltere Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
manchester-academy-of-english-dil-okulu_716fb43d-2a3d-44f8-ad94-00fff53e5d82.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın