NEW COLLEGE GROUP DUBLİN DİL OKULU


New College Group Dublin Dil Okulu bulunan Dublin inanılmaz bir şehirdir, zengin bir kültürel geleneğe sahiptir. İngilizce öğrenmek için ilham verici bir yerdir. New College Group Dublin dil okulumuz, aynı zamanda bir sahil kasabası olan Dun Laoghaire'de yer alır. Dublin’e 20 dakika uzaklıkta olup, Dublin’in heyecan verici atmosferine yakın ama sakin bir muhitte eğitim almayı düşünenler için çok caziptir. Dun Laoghaire spor salonları, sinema, tiyatro, alışveriş ve su sporları gibi çeşitli olanaklara da sahiptir. İrlanda Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

New College Group Dublin Dil Okulu olduğu Dublin heyecan verici bir şehirdir. Avrupa'nın tekno merkezi ve Facebook ve Google gibi şirketlere de ev sahipliği yapıyor. NCG Dublin, Manchester ve Liverpool'da iki okulu daha olan New College Group'un bir parçasıdır. Dublin okulumuz samimi bir atmosfere sahiptir ve yeni yenilenen tesislerinde ve tüm yıl boyunca öğrencilere hizmet vermektedir. New College Group Dublin Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır.

New College Group Dublin Dil Kursunda Genel İngilizce ‘ye ek olarak, Yoğun İngilizce kursları, Dublin Kültürel Deneyim kursları, Cambridge Sınavı hazırlık dersleri, IELTS hazırlık ve İş Deneyimi programları sunuyoruz. Okul, Dublin şehir merkezine trenle 20 dakika uzaklıktaki bir sahil banliyösü olan Dun Laoghaire'de bulunmaktadır. NCG Dublin, öğrencileri için Aile yanında konaklama seçeneği sunar.

New College Group Dublin'de İngilizce kursu Yıl Boyu %30 İndirim. Üstelik Kayıt ücreti ve Konaklama Kayıt Ücreti de yok.

 

İrlanda Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İrlanda okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İrlanda Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Dublin Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Dublin okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Dublin Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Dublin Öğrenci Yorumları 

İrlanda'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

 

NCG Dublin Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. NCG Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, New College Group Dublin (NCG) Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

new-college-group-dublin-dil-okulu_86aed1aa-d135-413f-b8df-fbf29ae32a23.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın