OHC ENGLISH STRATFORD-UPON-AVON DİL OKULU


OHC English Stratford-upon-Avon Dil Okulu, 1973 yılında kurulmuş olup Avon ırmağının hemen kıyısında, kasaba merkezinden 400 metre uzaklıktadır. Yıl boyunca açık olan Stratford-Upon-Avon okulumuzda sıcak ve canlı bir ortamda dünyanın her köşesinden öğrencilerle tanışabilirsiniz. İngiltere Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

OHC Stratford-upon-Avon Dil Okulu öğretmenleri değişik uluslardan öğrencilere İngilizce öğretmek konusunda gerekli eğitim ve deneyime sahiptirler. Hepsi mesleki yetenekleri ve kişisel özellikleri göz önünde bulundurularak seçilmişlerdir. Öğretim malzemelerimiz bu alandaki en son gelişmeleri içerir ve öğretim metodlarımız dinamik ve etkilidir. Oxford House College Stratford-upon-Avon Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

OHC English Stratford-upon-Avon Dil Kursu binaları, sınıflar ve bahçeler öğrenim görmek için kusursuz bir ortam oluştururlar. Okulumuza, öğretim, konaklama ve etkinlikler dahil olmak üzere, her alanda British Council’dan onay alabilmek için gerekli olan yüksek standartları sunduğumuzu bilerek gelebilirsiniz.

OHC English Stratford-upon-Avon'da İngilizce kursu bulunduğu Stratford yeşillikler içinde, küçük, temiz ve güvenli bir kasabadır. Tarihi binaları ve çok çeşitli dükkanları, kafeleri, restoranları ve pubları sayesinde, bir eşi daha bulunmayacak bir şekilde, tarihi bir atmosfere sahiptir. Irmağın kıyısında güzel bahçeler, kasabada da hediyelik eşya satan dükkanlar, antikacılar, müzeler ve modern bir spor merkezi vardır. Geceleri eğlenmek için üç büyük tiyatro, birden fazla sinemanın yer aldığı bir film merkezi, diskotekler ve gece kulüpleri bulunmaktadır. Kasabaya yakın, yüzme, tenis, binicilik, futbol, golf, ve squash sporlarının yapılabileceği spor mekanlari bulunmaktadir.

İngiltere Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İngiltere okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İngiltere Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Warwickshire Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Warwickshire okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Warwickshire Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İngiltere Öğrenci Yorumları

İngiltere'de eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

OHC English Stratford-upon-Avon Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İngiltere Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Oxford House College Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Oxford House College (OHC) Stratford-upon-Avon Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İngiltere'de Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İngiltere'ye İndirimli Uçak Bileti Temini ve İngiltere Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
ohc-english-stratforduponavon-dil-okulu_f071039c-4282-4290-829d-ca9f42fe6c7e.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın