SPRACHCAFFE CALGARY DİL OKULU


Sprachcaffe Calgary Dil Okulu, ile dil eğitimi kendiniz için iyi bir yatırımdır, size birçok unutulmaz deneyim ve izlenim getirecektir. 1988'de Calgary'de Kış Olimpiyatları düzenlendi. O zamandan beri şehir tanındı. Spor ve sporcuların buluşma yeri olur. Calgary'nin birkaç kilometre dışında Banff Ulusal Parkı ve Louise Gölü vardır. Bu iki doğal cazibe merkezi, Alberta'daki en ünlü ve büyüleyici bölgelerdir. İngilizce kurslarına ek olarak, Calgary içinde ve çevresinde seyahat etmelisiniz, çünkü bu şehir her zevke hitap edebilir. Kanada Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

Sprachcaffe Calgary Dil Okulu'nun bulunduğu Calgary, Kuzey Amerika'nın en gelişmiş şehirlerinden biri haline geldi. Kanada’nın dördüncü büyük şehri olan Kanada’nın metropolü, birçok modern turistik mekanın yanı sıra geleneksel Batı barları ve salonlarına sahiptir. Tüm modernliğe rağmen, Calgary sakinleri hala bir şeyi koruyorlar: sakinlikleri ve sakinlikleri. Çalışma tatiliniz sırasında kesinlikle Calgary'yi kendiniz bulmalısınız. Sprachcaffe Languages Plus Calgary Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Sprachcaffe Calgary Dil Kursu Kuzey Amerika dil okulu ağının bir parçasıdır. Calgary, "hayalini kurduğunuz Kanada" -bu şehir dağlar ve doğa ile çevrili, dost canlısı insanlarla dolu. Okul, Calgary şehir merkezinde bulunmaktadır ve öğrencilerin on yıldan fazla bir süredir gerekli İngilizce yeterliliğini kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Calgary, Banff, Edmonton, Whistler ve Vancouver gibi diğer büyük şehirlere yakındır. Dil, kültür ve seyahat maceraları için ideal bir yer.

Sprachcaffe Calgary'da İngilizce kursunda dil kurslarımızdan biriyle İngilizce becerilerinizi hızlı ve etkili bir şekilde geliştirebilirsiniz. Standart İngilizce kursları ve yoğun kurslar gibi çeşitli kurslar sunuyoruz.

 

Kanada Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Kanada okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Calgary Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Calgary okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Calgary Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Kanada Öğrenci Yorumları 

Kanada'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Sprachcaffe Calgary Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Kanada Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Sprachcaffe Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Sprachcaffe Languages Plus Calgary Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Kanada'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Kanada'ya İndirimli Uçak Bileti Temini ve Kanada Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
sprachcaffe-calgary-dil-okulu_649eb1cb-8d50-4653-8149-5b86625f5abe.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın