SPRACHCAFFE MALTA DİL OKULU


Sprachcaffe Malta Dil Okulu, 1983 yılından beri, yılda 55 binden fazla öğrencinin tercih ettiği, dünyanın çeşitli bölgelerinde, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Almanca, Çince ve Arapça dillerinde 30'un üzerinde dil okuluna sahip, harika dil kursları sunan bir büyük organizasyona sahiptir. Malta Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgileri bu sayfadadır!

Sprachcaffe Languages Plus Malta Dil Okulu İngilizce dil eğitimi için tercih ettiğinizde, harika kumsalları ve havuzlu büyük okulu ile çağımızın gerekliliği haline gelen "İngilizce öğrenmek" stres dolu bir süreç olmaktan çıkıp heyecan dolu bir macera haline gelecektir. Sprachcaffe Malta Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır.

Sprachcaffe Malta Dil Kursu her milletten insanın buluşma noktasıdır adeta, Alman, İspanyol, Fransız, Rus, Japon, İtalyan; hepsi ortak bir dil öğrenmek amacıyla bir araya gelir ve ev sahibi ülkeyi de birlikte keşfetme şansı bulurlar. Çok uluslu bu nezih ortam, ülkenin dilini kullanma ve eğitim süreçlerine destek şansı verir. Okul bünyesinde Genel İngilizce, Yoğun İngilizce ve Sınav İngilizcelerine hazırlık ve de 18 yaş altı öğrenciler için yaz okulu gibi programlar sunulmaktadır.

Sprachcaffe Languages Plus Malta'da İngilizce kursu,  St. Julian’s'ın yakınınlarındaki Pembroke'de büyük ve güvenli bir kampüs içinde yer almaktadır. Restoranları ve gece hayatı ile ünlü Paceville’e yürüme 10 dakika mesafededir. Okulumuz, konaklama, havuz, bar ve restoran ve çok daha fazlası imkânı tek ve büyük bir kampüste bir araya getiren ve diğer okullara göre çok daha farklı bir konseptte her şey bir arada eğitim veren bir dil okuludur.  Sprachcaffe Malta’da her ihtiyaç ve seviye için İngilizce kursları mevcuttur. İlk gün yapılan yerleştirme testi sonrası seviyeniz belirlenir ve en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz.  Kampüste sizi yüzmeye teşvik eden büyük olimpik bir havuz var. Yemekler, alkolsüz içecekler ve atıştırmalıklar bulunan bar & restoran hizmeti verilmektedir. Dil okulumuzun kalitesi sıkı kriterlere göre düzenli olarak FELTOM (Malta Dil Öğretim Kuruluşları Federasyonu) tarafından kontrol edilir ve akredite edilir. Akreditasyon sistemi sayesinde, akademik mükemmelliğin elde edilmesi ve sürdürülmesi de sağlanmış olur.

Malta Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Resmi Türkiye acentesi olduğumuz Malta okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Malta Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

St. Julians Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Resmi Türkiye acentesi olduğumuz St. Julians okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve St. Julians Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Malta Öğrenci Yorumları 

Malta'da eğitim alan öğrencilerimizin izlenim ve yorumlarını okumak için başlığa tıklayınız!

Sprachcaffe Malta Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Sprachcaffe Languages Plus Malta Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Sprachcaffe Languages Plus Malta Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
sprachcaffe-malta-dil-okulu_26b96e6a-3442-47b4-ae86-0c11b3ac0cc4.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın