SPRACHCAFFE MONTREAL DİL OKULU


Sprachcaffe Montreal Dil Okulu, şehir merkezine çok yakın. Kanada metropolü iki dilli olmasıyla tanınır, bu nedenle sadece İngilizceyi değil, Fransızca'yı da iyi öğrenebilirsiniz. Kanada'nın ikinci büyük şehri Montreal, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri ağırlamaktadır. Kanada Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

Sprachcaffe Montreal Dil Okulu'nun bulunduğu Montreal çalışma veya tatili sırasında İngilizce öğrenmek için ideal bir ortam. Montreal’in çok kültürlü yetenekleri, dil, kültür ve macera öğrenmek için mükemmeldir. Aktif İngilizce kurslarımızla birleştiğinde bu, Montreal için unutulmaz bir dil gezisi sağlar. Montreal'deki dil okulumuzda dil becerilerinizi hızlı ve etkili bir şekilde geliştirebilirsiniz. Tarihi binaların, kiliselerin ve modern gökdelenlerin birleşimi, Montreal'i heyecan verici bir kültürel ortam sağlayan canlı müzik kültürü, görsel sanatlar, tiyatro ve dans sahneleriyle gerçekten eşsiz bir şehir haline getiriyor. Sprachcaffe Languages Plus Montreal Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Sprachcaffe Montreal Dil Kursu ile kaydolun ve sokaktaki insanların İngilizce ve Fransızca'yı doğal bir karışımla konuştuğu iki dilli bir şehrin seslerini dinleyin. Etnik köken ve dilin entegrasyonu, Montreal'i çok kültürlü ve yurtdışı İngilizce kursları için ideal bir yer yapar. Montreal okulumuzda, etkili bir İngilizce kursunda dil becerilerinizi hızla geliştirebilir ve sürdürebilirsiniz. Montreal dil okulumuzda yarı yoğun veya yoğun İngilizce kursları sunuyoruz.

Sprachcaffe Montreal'da İngilizce kursu ile ana dili İngilizce olan öğretmenlerden İngilizce öğrenebilir ve dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birini keşfedebilirsiniz. Montreal'deki İngilizce kursları, geleceğiniz için bir yatırımdır ve size eşsiz yerleri ziyaret etme, değerli deneyimler kazanma ve hatta yeni arkadaşlar edinme fırsatı verir. Montreal'deki İngilizce kurslarının birçok avantajını keşfedin.

 

Kanada Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Kanada okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Montreal Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Montreal okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Montreal Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Kanada Öğrenci Yorumları 

Kanada'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Sprachcaffe Montreal Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Kanada Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Sprachcaffe Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Sprachcaffe Languages Plus Montreal Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Kanada'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Kanada'ya İndirimli Uçak Bileti Temini ve Kanada Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
sprachcaffe-montreal-dil-okulu_21e0c997-47fc-4155-8b47-e27750f88778.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın