SPRACHCAFFE OTTAWA DİL OKULU


Sprachcaffe Ottawa Dil Okulu, dil kursları ile, ana dili İngilizce olan kişilerden etkili dil kursları öğrenebilir ve Kanada'nın başkentini keşfetme fırsatına sahip olabilirsiniz. Ottawa'daki birçok güzel yeri tek başınıza veya başka ülkelerden gelen diğer öğrencilerle birlikte ziyaret edebilirsiniz. Ottawa'daki dil okulumuzda okurken şehri görmek için zaman ayırmalısınız. Doğayı seviyorsanız, kışın Rideau Kanalı'nda kayak yapabilir veya yazın denize girebilirsiniz. Kanada Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

Sprachcaffe Ottawa Dil Okulu'nun bulunduğu bina Ottawa şehir merkezinde yer almaktadır. Öğrenciler birkaç dakika içinde yakındaki sanat galerileri, müzeler ve açık hava mağazalarının yanı sıra çeşitli yerel ve uluslararası restoranlar, barlar ve gece kulüpleriyle ünlü olan dünyaca ünlü ByWard Market'e girebilecekler. Sprachcaffe Languages Plus Ottawa Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Sprachcaffe Ottawa Dil Kursu kaydı yaptırın ve Kanada'nın başkentini keşfedin. Çoğu ülke gibi, başkent olmak, farklı milletlerden birçok insanı beraberinde getirir, bu da şehri, yurtdışında İngilizce eğitim programları için mutlak ideal bir yer ve çok kültürlülüğün bir eritme potası haline getirir. Ottawa'daki okulumuzda, etkili bir İngilizce kursunda dil becerilerinizi hızla geliştirebilir ve sürdürebilirsiniz. Ottawa Dil Okulu'nda yarı yoğun veya yoğun İngilizce kursları sunuyoruz.

Sprachcaffe Ottawa'da İngilizce kursu ile Ottawa'yı daha fazla keşfetmek için yeterli zamanınız olacak. Sanat ve kültürle ilgileniyorsanız, şehrin büyük sanat galerileri ve müzeleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ottawa'daki okulumuzda, öğrencilerimiz etkili ve eğlenceli İngilizce kursları ile dil becerilerini hızla geliştirebilirler. Mevcut kurslar arasında standart, yoğun, yarı zamanlı, özel ve daha fazla İngilizce kursları bulunmaktadır.

 

Kanada Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Kanada okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Ottawa Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Ottawa okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Ottawa Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Kanada Öğrenci Yorumları 

Kanada'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Sprachcaffe Ottawa Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Kanada Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Sprachcaffe Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Sprachcaffe Languages Plus Ottawa Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Kanada'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Kanada'ya İndirimli Uçak Bileti Temini ve Kanada Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
sprachcaffe-ottawa-dil-okulu_a138a802-a31e-4cab-8a98-11f445be96fd.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın