SPRACHCAFFE VICTORIA DİL OKULU


Sprachcaffe Victoria Dil Okuluşehir merkezinde yer almaktadır. Okul, Victoria şehir merkezindeki ana cadde olan, popüler barlar, restoranlar ve kafelerle çevrili Douglas Caddesi üzerinde yer almaktadır. Victoria’nın başlıca turistik mekanlarından biri, okula sadece kısa bir yürüme mesafesindeki İç Liman'dır. İç Liman, çeşitli mağazalar, mükemmel restoranlar ve heyecan verici sokak performansları ile şehrin en canlı bölgelerinden biridir. Kanada Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

Sprachcaffe Victoria Dil Okulu'nun bulunduğu ve 1843'te kurulan Victoria, Kanada'nın batısındaki en eski şehirdir ve uzun geçmişi 19. yüzyılın ilk yarısına kadar izlenebilir. Şehir adını Kraliçe Victoria'dan almıştır ve İngiltere'nin başlıca turistik yerlerine, çeşitli turistik yerlere ve güzel, huzurlu manzaralara ve deniz manzarasına sahiptir. Bu çok kültürlü şehir, Batı Kanada'daki Deniz Üssü'ne ev sahipliği yapıyor. Şehir, eşsiz tarihi ve endüstriyel üretkenliği ile bilinmesine rağmen, Victoria, kurulduğu günden bu yana Kanada'nın en popüler turistik yerlerinden biri olmuştur. Her yerdeki yoğun yeşil ağaçlar ve dost canlısı insanlar sıcak bir atmosfer yaratarak ziyaretçilere nereden gelirlerse gelsinler bir ev hissi veriyor. Sprachcaffe Languages Plus Victoria Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Sprachcaffe Victoria Dil Kursu rahat ve etkili bir öğrenme ortamı sağlamak için iyi donanımlıdır. Sınıfımız, her öğrenci ve öğretmeni arasında kişisel bir öğrenme ilişkisini sürdürmek için çok uygundur.

Sprachcaffe Victoria'da İngilizce kursu içindeki her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılayacak bir dizi kurs sunuyoruz. Standart ve yoğun kurslardan bire bir ve iş İngilizcesi kurslarına kadar, her öğrencinin seçtikleri sürede dil hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak kurslar sunuyoruz. Tarihi anıtlardan sanat galerilerine ve doğal güzelliğe kadar bölgede herkes için bir şeyler var. Bölgedeki pek çok cazibe merkezi ve aktivite ile öğrenciler, sınıfın dışındaki diğer öğrencilerle veya sıcakkanlı yerel halkla İngilizce öğrenmeye devam edecekler.

 

Kanada Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Kanada okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Victoria Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Victoria okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Victoria Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Kanada Öğrenci Yorumları 

Kanada'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Sprachcaffe Victoria Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Kanada Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Sprachcaffe Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Sprachcaffe Languages Plus Victoria Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Kanada'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Kanada'ya İndirimli Uçak Bileti Temini ve Kanada Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
sprachcaffe-victoria-dil-okulu_aa008386-d19c-426f-abc1-1fb5138ce34f.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın