ST GILES INTERNATIONAL VANCOUVER DİL OKULU


St. Giles International Vancouver Dil Okulu, 1955'te kurulan St Giles International Group'un bir parçasıdır. St Giles Vancouver, 2006 yılında St Giles International Group'a katıldı. Çoğu İnteraktif Yazı Tahtaları olan 17 sınıfımız, bir dil laboratuvarı ve bilgisayar odası, bir kütüphane alanı ve bir öğrenci kafesi ve dinlenme salonumuz bulunmaktadır. Şehir merkezindeki konumumuz ve mükemmel tesislerimiz, okulu ders çalışmak ve dinlenmek için ideal bir yer haline getirmektedir. Vancouver şehir merkezinin kalbinde, toplu taşıma ağlarına yakın ve şehrin ana alışveriş caddelerine ve eğlence mekanlarına birkaç dakika uzaklıkta bulunuyoruz. Güzel Stanley Park ve yerel plajlara yürüme mesafesindeyiz. Kanada Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

St. Giles Vancouver Dil Okulu güvenli ve samimi bir atmosfer sağlayacak kadar küçük, modern kent yaşamının tüm cazibelerini sunabilecek kadar büyük 600.000'in biraz üzerinde nüfusu ile Vancouver İngilizce dil eğitimi için mükemmel dengeyi yakalayan bir şehirdir. St Giles International dost canlısı, yüksek düzeyde kişisel ilgi ve destek arayan öğrenciler için idealdir. St. Giles International Vancouver Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

St. Giles International Vancouver Dil Kursu, şehir merkezinde, iş merkezlerine, ana alışveriş ve eğlence bölgelerine yürüme mesafesinde ve muhteşem limana birkaç dakika uzaklıktadır. Modern bir ofis binasının bir katında ferah bir mekâna sahiptir.

St. Giles International Vancouver'da İngilizce kursu 17 büyük sınıfın bulunduğu okulumuzda toplam kapasite 170 olup, minimum öğrenci kabul yaşı 16’dır. Ortalama 30 yaşında ve üzerindekiler ve iş odaklı öğrenciler için özel sınıflar sunan bir platin merkeze sahiptir.

Kanada Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi
Türkiye resmi acentesi olduğumuz Kanada okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Vancouver Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi
Türkiye resmi acentesi olduğumuz Vancouver okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Vancouver Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Kanada Öğrenci Yorumları
Kanada'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

St. Giles International Vancouver Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Kanada Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. St. Giles Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, St. Giles International Vancouver Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
st-giles-international-vancouver-dil-okulu_ddb58513-144d-49cc-9b5f-bc2c013f9d74.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın