STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL CALGARY DİL OKULU


Stafford House International Calgary Dil Okulunun bulunduğu Calgary güvenli, temiz, modern ve müreffeh, sizi nasıl hoş karşılanacağını bilen son derece arkadaş canlısı insanlarla dolu güzel bir şehirdir. Calgary sadece güzel değil, Kuzey Amerika'daki en yaşanabilir şehir olarak da değerlendirilir. Kanada'da bir İngilizce okulunda okumak istiyorsanız, Calgary sizin için en uygun şehir olabilir! Ve burada Stafford House dil okulunda eğitim alabilirsiniz. Okulumuz ana iş bölgesinde merkezi bir konuma sahiptir. İster genel İngilizce, ister IELTS hazırlık veya üniversiteye hazırlık öğreniyor olun, arkadaş canlısı öğretmenlerimiz ve personelimiz ile Stafford House Calgary, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya hazır. Kanada Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

Stafford House Calgary Dil Okulu 1952 yılında İngiltere’de kurulmuş olup, 60 yıllık tecrübeye sahip, genel, akademik ve mesleki amaçlı kurslar sunan butik bir İngilizce dil okulları grubudur.  Stafford House Calgary, 10 adet sınıfta toplam 150 kişi kapasiteye sahip butik tarzda bir okuldur. Okulun içinde, öğrenci salonu, bilgisayar salonu, Ücretsiz Wi-Fi, Öğrenci mutfağı, bireysel çalışma alan ve çoklu ortam sınıfı gibi hizmetler öğrencilere sunulmaktadır.  Haftada 20 derslik Standart program, sabahları verilen Temel İngilizce Kursundan oluşur. Dersler 45 dakika uzunluğundadır. Sabah 9.00 - 10.30 arası bir ders bloku verilir, 15 dakikalık bir ara sonrası ikinci blok ders 10.45-12.15  arasında verilir ve gün tamamlanır. Sınıflarda Ortalama 10 öğrenci (en fazla 15) eğitim alır. Yoğun program alan öğrenciler öğleden sonraki oturumlara da katılır. Stafford House International Calgary Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Stafford House International Calgary Dil Kursu sağlıklı bir karışım, öğrencilerin İngilizce dilinde ilerlemesinin anahtarıdır ve Stafford House'da tüm merkezlerinde geniş bir milliyet karışımından gurur duyar. Calgary, Türk öğrencilerin daha az tercih ettiği bir şehir olduğu için gittiği şehirde “Türk sayısının fazla olmaması” kriteri olanlar için öncelikle düşünülmesi gereken bir alternatiftir.

Stafford House International Calgary'da İngilizce kursu her seviyeye uygun çeşitli kurslar sunar. Günlük kullanım için genel İngilizce, IELTS hazırlığı, üniversiteye hazırlık veya bire bir İngilizce dersleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca tüm yıl boyunca “sipariş grup kursları” sunuyoruz. Kanada'da İngilizce öğrenmek inanılmaz bir maceradır ve uzman öğretmenlerimizin size rehberlik edeceğine ve sizi onların dil ve kültürüne kaptırmak için fazladan yol kat edeceklerine güvenebilirsiniz. Okulumuz Calgary’de tren ulaşımının merkezinde, Ayrıca Calgary Kulesi, Calgary Merkez Kütüphanesi ve büyük bir kapalı alışveriş kompleksi, benzersiz bir kapalı tropikal park, tiyatrolar, sinemalar ve restoranlara da çok yakın bir konuma sahiptir.

 

Kanada Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Kanada okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Calgary Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi
Türkiye resmi acentesi olduğumuz Calgary okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Calgary Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Kanada Öğrenci Yorumları
Kanada'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Stafford House International Calgary Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Kanada Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Stafford House Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Stafford House International Calgary Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
stafford-house-international-calgary-dil-okulu_6b08dc56-c539-43db-ad33-4e3ec994dc04.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın