STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL TORONTO DİL OKULU


Stafford House International Toronto Dil Okulunun bulunduğu Toronto, küçük bir şehrin güvenliği ve konforunu büyük şehir rahatlığı ile en iyi harmanlayan dünyanın en çok yaşanılmak istenen şehirlerinden biridir. Kanada dışında İngiltere’de okullara sahip zincir bir okul olan Stafford House International Toronto Dil Okulu North York Centre bölgesinde metroya erişimi bulunan bir lokasyonda toplam 22 sınıfta 330 kişi kapasiteli orta büyüklükte bir okuldur. Türkiye özel indirimleri ile şimdi çok daha avantajlı. Kanada Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

Stafford House Toronto Dil Okulu 1952 yılında İngiltere’de kurulmuş olup, 60 yıllık tecrübeye sahip, genel, akademik ve mesleki amaçlı kurslar sunan butik bir İngilizce dil okulları grubudur. Stafford House International Toronto 2017 yılında açılmıştır. Dünyanın en uzun caddesi olan Yonge Street üzerinde North York Centre içerisinde konumlanmıştır. Toronto'nun en merkezi konumlarından birine sahip olması sebebiyle mağazalara, restoranlara ve publara kolay ulaşılabilir. Stafford House International Toronto Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Stafford House International Toronto Dil Kursu bünyesinde görev yapan Tüm öğretmenlerimiz sertifikadan diploma düzeyine kadar değişen öğretim niteliklerine sahiptir ve sürekli kendilerini geliştirmeye adamıştır ve de öğrenme tutkumuzu öğrencilerimizle de paylaşmaktadırlar.  Okul kampüsü, Öğrenci salonu,  IT salonu, Ücretsiz Wi-Fi, Öğrenci mutfağı, Kendi kendine çalışma alanı ve 65 adet "interaktif ekran gibi özellikler barındırmaktadır. İlave olarak 12 adet de öğrenci bilgisayarı bulunur ve öğrenciler burada ödevlerini ve araştırmalarını yapabilirler. Dersler 45 dakika sürer ve sınıflarda maksimum 15, ortalamada ise 11 öğrenci eğitim alır.

Stafford House International Toronto'da İngilizce kursu öğrencilerin İngilizce seviyelerini ilerletmelerinin anahtarı sağlıklı bir nationality mix yani farklı milletlerden öğrencilerin varlığıdır ve Stafford House Toronto'da tüm merkezlerimizde geniş yelpazede farklı milletlerden öğrencileri bir araya getiriyoruz. Böylece ortak konuşma dili İngilizce olduğu için dilinizi ilerletmeye daha fazla fırsatınız oluyor. Her ay, ders seçimlerini ve öğrenme yöntemlerini inceleyebileceğiniz ve hedeflerinize ulaşmak ve potansiyelinizi gerçekleştirmek için yolda olduğunuzdan emin olabileceğiniz üst düzey akademik personel ile bire bir değerlendirme toplantılarınız olacaktır. Böylece her şeyin yolunda gittiğinden ve iyi eğitim aldığınızdan her ay yapılan kontroller ile emin olunacaktır.

Kanada Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi
Türkiye resmi acentesi olduğumuz Kanada okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Toronto Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi
Türkiye resmi acentesi olduğumuz Toronto okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Toronto Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Kanada Öğrenci Yorumları
Kanada'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Stafford House International Toronto Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Kanada Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Stafford House Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Stafford House International Toronto Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
stafford-house-international-toronto-dil-okulu_4310dd3d-8a1d-4eb7-b50b-e722e24bdf7e.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın