SWAN ENGLISH LANGUAGE TRAINING DUBLİN DİL OKULU


Swan English Language Training Dublin Dil Okulu, ya da diğer adıyla SWAN Training Institute Dublin’in en meşhur caddelerinden Grafton Street üzerinde 4 katlı bir binada bulunmaktadır. 30 yılı aşkın tecrübeye sahip okul, yetkin eğitim kadrosu ve teknolojik sınıfları ile dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrencilere başta Genel İngilizce olmak üzere birçok dil eğitimi programı sunmaktadır. İrlanda'da EAQUALS tarafından akredite edilmiş birkaç okuldan biri olup, ayrıca QQI ve MEI tarafından da akredite edilmiştir. İrlanda Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

Swan Training Institute Dublin Dil Okulu İrlanda İngilizce öğrenmek için ideal ülkelerden biridir. Yasal çalışma izni ile yaşam maliyetlerinizi çıkarabilirsiniz. Burada konuşulan İngilizce açık ve kolay anlaşılırdır. Dostane insanları ile ünlü İrlanda’da akıcı bir İngilizceye kavuşmak ve sohbetin tadını çıkarmak için Swan English Language Training’in 30 yıllık tecrübeli öğretmenleri sizi bekliyor. Swan English Language Training Dublin Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır.

Swan English Language Training Dublin Dil Kursu Grafton'da Dublin'in kalbinde güzel bir dört katlı binada yer almaktadır Yayalara ayrılmış şık bir alışveriş caddesi olan Grafton Street, St. Stephen’ın Green'inin açık yeşil alanlarında başlar ve dünyaca ünlü Trinity College'ın kapılarında sona erer. Cadde boyunca sokak müzisyenlerinin enstrümanlarından çıkan ezgiler kalabalık insanların hareketine eşlik eder adeta. Okulun merkezi şehir konumu, Dublin’in önemli turistik yerlerine, alışveriş ve eğlence alanlarına ve ayrıca çeşitli yerel ve uluslararası ulaşım seçeneklerine kolay erişim sağlar.

Swan English Language Training Dublin'de İngilizce kursunda en önemli kişi “sizsiniz”. Swan olarak, tam olarak doğru seviyede kursa başladığınızdan emin olmak için her öğrenciyi ayrı ayrı değerlendiririz. Deneyimli öğretim kadromuz sizin için kelime dağarcığı, doğruluk ve akıcılık geliştirecek ve size daha fazla güven verecek yapılandırılmış bir program oluşturacaktır. Samimi ve destekleyici bir ortamda konuşma, dinleme, okuma ve yazma alıştırmaları yapacaksınız. Öğretmenlerimiz interaktif akıllı tahtaları ve dijital teknolojiyi kapsamlı bir şekilde kullanmaktadır. Yaklaşımımız İngilizceyi günlük durumlarda gerçekten kullanıldığı gibi öğretmektir, bu da yeni dil becerilerinizin pratik ve işlevsel olacağı anlamına gelir. Ayrıca, Salı ve Perşembe öğleden sonraları ve akşamları düzenlenen ücretsiz ek dersler ile mevcut İngilizcenizi daha hızlı ilerletip seviye atlayabilirsiniz.

 

İrlanda Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İrlanda okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İrlanda Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Dublin Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Dublin okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Dublin Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Dublin Öğrenci Yorumları 

İrlanda'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

 

Swan Training Institute Dublin Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Swan Training Institute Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Swan English Language Training Dublin Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

swan-english-language-training-dublin-dil-okulu_c12cd5f7-e708-4c90-84ae-36d75a2a2587.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın