TWIN DUBLİN DİL OKULU


Twin Dublin Dil Okulu yani Twin English Center Dublin (eski adıyla Alpha College of English) 1989 yılında kurulmuş, son 30 yılda dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere, en yüksek kalite standartlarını sunan dil okullarımızdan biridir. Merkezi bir lokasyonda, O’Connel köprüsü ile Dublin Spire arasında yer alan okulda, geniş yelpazede birçok program sunulmaktadır. Geride bıraktığımız senede 52 farklı ülkeden öğrencinin eğitim aldığı okulda siz de yerinizi almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz. İrlanda Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

Twin Group Dublin Dil Okulu İngiltere Londra ve Eastbourne’da da okulları bulunur. İrlanda’daki dil okulu ise Dublin’in kalbi sayılabilecek merkezi bir konumda yer alır. Twin English Center Dublin farklı yoğunlukta genel İngilizce sınıfları ile ihtiyacınıza uygun çözümler sunmaktadır. Haftalık 18,3 saatlik temel programa ilave olarak daha yoğun eğitime ihtiyacı olanlar için Haftalık 22,5 ve 26,6 saatlik programlar sunmaktadır. Öğleden önce ve öğleden sonra programları sayesinde dil eğitimi alacağınız vakti de seçebiliyorsunuz. Ayrıca farklı meslek alanlarındaki İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için de birçok okulda bulamayacağınız türden eğitimler vermektedir, nedir bunlar? Örneğin Havacılık ve Hava Trafik Kontrolü İngilizcesi, Bankacılık & Finans İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Askeri İngilizce, Tıp İngilizcesi, Satış & Pazarlama İngilizcesi ve Turizm İngilizcesi gibi… Twin Dublin Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır.

Twin Dublin Dil Kursunda 18 farklı sınıfta eğitim verilir, sınıflarda maksimum 15 öğrenci, ortalama da ise 12 öğrenci eğitim alır. Okul içinde öğrenciler için mutfak ve dinlenme alanı bulunur. Öğrencilere haftalık değerlendirme raporu verilir, online eğitim platformu ile ders sonraları da eğitim devam eder, sosyal programlar ile okulda verilen eğitimin pratiğe dönüştürülmesi için çaba gösterilir. Her öğrenci, kurs sonunda tamamlama sertifikası alır.

Twin Dublin'de İngilizce kursu Öğretmen merkezli derslerdense, çiftlere veya gruplara anlamlı ve etkileşimli iletişim etkinlikleri yoluyla öğrenen öğrencilere daha fazla önem veren “communicative method” yöntemi ile dersler işlenmektedir. Hafta sonunda öğrenciler haftalık ders programını tamamlayarak kendi ilerlemelerini değerlendirir. Her ay bir ilerleme testi ile öğrencinin durumu değerlendirilir. Tüm öğretmenler, iyi derecede İngilizce kullanmaktadır ve en az CELTA veya dengi niteliğinde sertifikasyona sahiptir. Son olarak okul  EAQUALS ve MEI organizasyonlarınca akredite edilmiştir.

 

İrlanda Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İrlanda okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İrlanda Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Dublin Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Dublin okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Dublin Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Dublin Öğrenci Yorumları 

İrlanda'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

 

Twin Dublin Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Twin Group Dublin Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Twin Group Dublin Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

twin-dublin-dil-okulu_67502258-037f-4dc8-8095-18df00ff162c.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın