ZONI VANCOUVER DİL OKULU


ZONI Vancouver Dil Okulu, uluslararası dil eğitiminde dünyanın en önde gelen kuruluşlarından biridir. Zoni, New York şehir merkezinde tüm dünya ülkelerinden gelen binlerce öğrenciye hizmet veren birkaç okul işletmektedir. Zoni Dil Merkezleri, Manhattan, Queens ve New Jersey'de ulaşıma elverişli yerlerde kurulmuştur. Zoni, değişik kültürlerden gelen öğrenci topluluğu için benzersiz bir eğitim ve öğrenim deneyimini sunmaktadır. Kanada Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

ZONI Language Centers Vancouver Dil Okulu ferah ve aydınlık derslikleri kişiye özel ESL eğitimi verilmesini sağlayan küçük sınıflardan oluşur. Merkezimiz Vancouver şehir merkezinde bulunmaktadır. Vancouver’da bulunan dil okulumuzun ferah ve aydınlık derslikleri kişiye özel ESL eğitimi verilmesini sağlayan küçük sınıflardan oluşur. Merkezimiz Vancouver şehir merkezinde bulunmaktadır. Zoni Language Centers’da IELTS ve TOEFL hazırlıklarını da içeren ESL eğitim programları ve çocuk ve gençler için bir Köprü Programı mevcuttur. Köprü Programı, ilk ve orta okul düzeyindeki uluslararası öğrencilere, kendi okul sistemlerinden Kanada okul sistemine yumuşak geçiş yapma imkanı sağlamak için tasarlanmıştır. Küçük sınıflar, benzersiz ortam ve popüler bir müfredat dışı faaliyet programı, öğrencilerin dilimizi ve kültürümüzü öğrenirken becerilerini geliştirmelerini ve kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktadır. ZONI Vancouver Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

ZONI Vancouver Dil Kursu eğlenceli öğrenci faaliyetleri düzenleyerek, İngilizce öğrenirken bir yandan da çeşitli ülkelerden arkadaşlar edinmenizi sağlamaktadır. ZONI ayrıca, yıllık şiir ve konuşma yarışmalarından, öğrenciler tarafından tasarlanan moda şovları ve diğer pek çok faaliyeti içeren kampüs için etkinliklere de sahiptir!

ZONI Vancouver'da İngilizce kursu uygun fiyatlarla yüksek kaliteli eğitim sunmaktadır. Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve dinleme, yazma, okuma, konuşma ve sohbet sınıfları gibi tüm dil becerilerini kapsayacak çok çeşitli İngilizce kurs ve programlarına sahibiz. Kapsamlı İngilizce Kurs müfredatımız aşağıdakileri kapsamaktadır:  Özel Yoğun İngilizce Programı, Yoğun Telaffuz ve Aksan Giderme Programı, Yoğun TOEFL Programı ve Yoğun İş İngilizcesi Programıdır.

Kanada Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Kanada okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Vancouver Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Vancouver okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Vancouver Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Kanada Öğrenci Yorumları

Kanada'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

ZONI Language Centers Vancouver Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Kanada Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. ZONI Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, ZONI Language Centers Vancouver Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
zoni-vancouver-dil-okulu_1b7cd0c1-cc39-45e0-aee2-fbf0765f0e36.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın