FLORANSA DİL OKULLARI


İtalyancayı ana vatanında öğrenmek gibisi yoktur elbette. Bu yüzden İtalya'da dil öğrenmek için en keyifli seçimlerden biri Floransa dil okullarıdır. İtalya'nın sanatsal ve tarihi bu şehrindeki Floransa dil kursları ile kaliteli okullarda İtalyanca öğrenip geliştirebilmenizin yanı sıra Floransa'da çalışarak para kazanma imkanız da olacaktır. Sizin gibi dünyanın farklı bölgelerinden gelmiş uluslararası öğrencilerle beraber eğitim alarak uluslararası bir çevreniz de olacaktır. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Floransa dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Floransa'nın en iyi dil okullarında en iyi fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Floransa'da İtalyanca öğrenin! Tüm Floransa dil okulu fiyatlarını ve Floransa dil kurslarını bütün detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

Yaşayan sanat merkezi olan Floransa'da insanlar, doğal kalitelerini yitirmeden harikulade bir şekilde, teklifsiz dostlukların tadını çıkarmaktadırlar. Turistler, terziler ve antikacıların bulunduğu Via Tornabuoni caddesi boyunca veya mağazalar ve açık hava pazar yeri ile şirin San Lorenzo civarında gezinti yapabilirler. Loggia dei Lanzi'nin altında bir nefes dinlenme molası ve Ponte Vecchio'ya varmadan önce lüks mağazaları ziyaret edebilirler. Biraz yorulunca Piazza Repubblica'nın cafelerinden birisinde oturabilir veya Via Tornabuoni'de bir dondurmanın veya kahvenin tadını çıkarabilirler. Öğle yemeği veya akşam yemeği zamanı geldiğinde, lezzetli Toskana yemeklerinin tadına bakabileceği bir trattoria veya buca (hücre)  arayacaklardır. Yürüdükçe caddeler daha tanıdık gelmeye başlayacak; Medici'nin altı-toplu kalkanları, kemerler, çiçekler için yapılmış dinlenme yerleri, altarlar ve binaların cephelerini süsleyen heykeller. Ziyaretçiler en son olarak Firentina'nın özelliklerini keşfedeceklerdir: garip ama gerçek, artistik duygu, hızlı yaratıcılık ve harikulade bir aşk. Floransa'da el işçiliği bugün bile gelişmesine devam etmektedir: moda evleri, deri, altın ve gümüş kuyumcuları, hasır işçileri ve kıymetli taş işçileri bulunmaktadır. Ayrıca, Floransa'da dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Floransa'da nasıl İtalyanca öğrenirim? Floransa'ya nasıl gidilir? Floransa'da nerede kalınır? Floransa'da dil kursu fiyatları nedir? Floransa'da hangi dil okulu? Floransa nerede? Floransa nasıl bir yer? Floransa okul ücreti ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Floransa şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Floransa'da İtalyanca dil kursu ve İtalyanca dil programı seçiminden sonra Floransa dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Floransa'da konaklama ayarlanmasından, İtalya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile İtalya vizesi aldıktan sonra Floransa uçak biletininin ayarlanmasının ardından Floransa havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz.

Floransa'da eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/floransa_03a9c7e6-bbf8-4b7f-9178-c6f50a330219.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İNDİRİMLİ
LEONARDO da VINCI FLORANSA DİL OKULU

Türkiye’ye Özel Kampanya!

  • İTALYA
  • FLORANSA
İNDİRİMLİ
EUROCENTRES FLORANSA DİL OKULU

Türkiye’ye Özel İndirimler!

  • İTALYA
  • FLORANSA

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın