IRVINE DİL OKULLARI


İngilizce öğrenmek için ilk akla gelen ülkelerden birisi olan Amerika’da yabancı dil eğitimi alabileceğiniz bir çok güzel ve yaşanılır şehir vardır. İşte bu fırsatlar ülkesi Amerika'da dil öğrenmek için en doğru tercihlerden biri de Irvine dil okullarıdır. Amerika'nın bu en keyifli şehrindeki Irvine dil kursları ile kaliteli okullarda İngilizce öğrenmenin yanı sıra Irvine'da çalışarak para da kazanabilirsiniz. Üstelik dünyanın her tarafından gelmiş kendi yaşıtınız öğrencilerle eğitim alarak uluslar arası bir çevreniz de olacak. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Irvine dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. En kaliteli dil okullarında en ucuz fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Irvine'da İngilizce öğrenin! Irvine dil okulu fiyatlarını ve Irvine dil kursu progamlarını tüm detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

ABD’deki en güvenli şehirlerden biri olarak belirtilen Irvine şehri, Pasifik Okyanusu’na yakın bir ortamda; birçok eğlence parkları ve sahil tesisleriyle birlikte, olağanüstü ve hızlı bir şekilde gelişen ve dinamik yapıdaki Orange County’ nin göbeğinde bulunmaktadır. Orange County’nin kalbinde yer alan Irvine, şehir sakinleri için yüksek kalitede bir yaşam sunar. Oldukça temiz ve güvenli bir şehir olan Irvine, çoğunlukla ailelerinin yaşadığı bir bölgedir. Irvine şehri, dağ ve denizi seven kişiler için de ideal bir yerdir. Pasifik Okyanusu’na yakın bir ortamda hızlı bir şekilde gelişen ve dinamik yapıdaki Orange County’ nin göbeğinde bulunmaktadır ve Los Angeles ve San Diego şehirlerinin her ikisine de bir saat mesafededir. Birleşik Devlet’lerdeki beşinci en popüler ilçe olarak hizmet veren ve Los Angeles ile San Diego arasında bulunan Orange County, dünyaca meşhur birçok plajı, dinamik iş kapsamı ve teknik yapıdaki bölge halkıyla iskân edilmiştir. Her yıl 290 günden daha fazla olan güneşli atmosferiyle Irvine; Latin hizmetlerini, bozkırları ve dağlardaki eğlenme ve dinlenme aktivitelerini, tiyatroları, sanat eserlerini ve çok daha fazlasını barındıran zengin aktiviteleriyle birlikte bir Akdeniz ikliminin tadını çıkarmaktadır. Ayrıca, Irvine'da dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Irvine'da nasıl İngilizce öğrenirim? Irvine'a nasıl gidilir? Irvine'da nerede kalınır? Irvine'da dil kursu fiyatları nedir? Irvine'da hangi dil okulu? Irvine nerede? Irvine nasıl bir yer? Irvine okul ücreti ne kadar? Irvine'da dil okulu ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Irvine şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Irvine'da İngilizce dil kursu ve İngilizce dil programı seçiminden sonra Irvine dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Irvine'da konaklama ayarlanmasından, Amerika vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile Amerika vizesi aldıktan sonra Irvine uçak biletininin ayarlanmasının ardından Irvine havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz. Irvine'da eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/irvine_5413132c-b257-419e-bab6-cf647a2801bd.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın