NICE DİL OKULLARI


Fransızcayı ana vatanında öğrenmek hem hızlı öğrenmenizi hem de büyük bir tecrübe edinmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden Fransa'da dil öğrenmek için en zevkli seçimlerden biri Nice dil okullarıdır. Fransa'nın gösterişli şehrindeki Nice dil kursları ile kaliteli okullarda Fransızca öğrenip geliştirebilmenizin yanı sıra Nice'te çalışarak para da kazanabilirsiniz. Ayrıca dünyanın farklı bölgelerinden gelmiş öğrencilerle beraber eğitim alarak uluslararası bir çevreniz de olacaktır. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Nice dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Nice'in en iyi dil okullarında en iyi fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Nice'te Fransızca öğrenin! Tüm Nice dil okulu fiyatlarını ve Nice dil kurslarını bütün detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

Asillerin kenti Nice’nin yıldızı 18.yy’da yükselmeye başladı ve o zamandan bu yana Nice seçkinlerin şehri olarak bilinir. Nice’de Fransızca’nın seçkin bir aksanı konuşulmaktadır. Cote D’Azur bölgesinin başkenti olan Nice, Fransa’nın beşinci büyük kentidir. Kültürel ve mimari zenginliğiyle de başdöndüren Nice, Akdeniz’in kıyısında ve Riveria bölgesinin batısında bulunur. Bu kentte birçok tarihi kalıntı, müze ve butik bulabilirsiniz. 17. ve 18. y.y.’a ait tarihi dokusu bozulmamış sokaklarda bulunan kafeler turistlerin uğrak noktasıdır. Bu kente gelmişken trenle kolayca ulaşabileceğiniz Riviera, Monaco, Cannes ve Antibes’i ziyaret etmenizi öneririz. Ünlü sanatçıların ziyaret ettiği Saint Tropez’yi otobüsler vasıtasıyla ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Tarte Tropezienne adlı geleneksel tatlıyı da tatmanızı öneririz. Gezi listenize Grasse’yi de ekleyebilirsiniz. Grasse Fransız parfümünün ana yurdudur. Ayrıca St. Paul de Vence’in en yüksek tepesinden harika bir manzara izleyebilirsiniz. Bu manzarayı gördükten sonra neden ressamların burayı tercih ettiklerini daha iyi anlayacaksınız. Ayrıca, Nice'te dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Nice'te nasıl Fransızca öğrenirim? Nice'e nasıl gidilir? Nice'te nerede kalınır? Nice'te dil kursu fiyatları nedir? Nice'te hangi dil okulu? Nice nerede? Nice nasıl bir yer? Nice okul ücreti ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Nice şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Nice'te Fransızca dil kursu ve Fransızca dil programı seçiminden sonra Nice dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Nice'te konaklama ayarlanmasından, Fransa vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile Fransa vizesi aldıktan sonra Nice uçak biletininin ayarlanmasının ardından Nice havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz.

Nice'te eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/nice_6aee1798-41cf-4ee2-9beb-b2f6564bf8b1.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın