PARIS DİL OKULLARI


Fransızcayı ana vatanında öğrenmek hem hızlı öğrenmenizi hem de büyük bir tecrübe edinmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden Fransa'da dil öğrenmek için en ideal seçimlerden biri Paris dil okullarıdır. Fransa'nın en büyük ve tarihi şehrindeki Paris dil kursları ile kaliteli okullarda Fransızca öğrenip geliştirebilmenizin yanı sıra Paris'te çalışarak para da kazanabilirsiniz. Ayrıca dünyanın farklı bölgelerinden gelmiş öğrencilerle beraber eğitim alarak uluslararası bir çevreniz de olacaktır. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Paris dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Paris'in en iyi dil okullarında en iyi fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Paris'te Fransızca öğrenin! Tüm Paris dil okulu fiyatlarını ve Paris dil kurslarını bütün detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

Paris Fransa'nın başkentidir. İle-de-France Bölgesi'nin kalbi Paris, Kuzey Fransa'daki Seine Nehri üzerinde yer alır. Paris Bölgesi Fransa'nın en önemli ekonomi merkezidir. 2005 yılında 478.7 Avro'luk üretimi ile Fransa'nın gayri safi milli hasılasının çeyreğini oluşturmuştur. Avrupa'da özel olarak inşa edilen en büyük iş merkezi La Defense'de Fransa'daki şirketlerin genel merkezleri ve dünyadaki 100 büyük şirketten 10 tanesinin merkezi bulunur. Paris dünyanın başlıca 4 global şehrinden biri olarak bilinir. Ayrıca, Paris'te dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Paris'te nasıl Fransızca öğrenirim? Paris'e nasıl gidilir? Paris'te nerede kalınır? Paris'te dil kursu fiyatları nedir? Paris'te hangi dil okulu? Paris nerede? Paris nasıl bir yer? Paris okul ücreti ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Paris şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Paris'te Fransızca dil kursu ve Fransızca dil programı seçiminden sonra Paris dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Paris'te konaklama ayarlanmasından, Fransa vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile Fransa vizesi aldıktan sonra Paris uçak biletininin ayarlanmasının ardından Paris havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz.

Paris'te eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/paris_c352795f-d5e5-43b1-a2df-54874cb9f79a.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İNDİRİMLİ
ACCORD PARİS DİL OKULU

İndirimli Fiyatlar!

  • FRANSA
  • PARIS
İNDİRİMLİ
ALLIANCE FRANÇAISE PARİS DİL OKULU

İndirimli Fiyatlar!

  • FRANSA
  • PARIS
İNDİRİMLİ
EUROCENTRES PARİS DİL OKULU

İndirimli Fiyatlar!

  • FRANSA
  • PARIS

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın