PASADENA DİL OKULLARI


İngilizce öğrenmek için ilk akla gelen ülkelerden birisi olan Amerika’da yabancı dil eğitimi alabileceğiniz bir çok güzel ve yaşanılır şehir vardır. İşte bu fırsatlar ülkesi Amerika'da dil öğrenmek için en doğru tercihlerden biri de Pasadena dil okullarıdır. Amerika'nın bu tarihi şehrindeki Pasadena dil kursları ile kaliteli okullarda İngilizce öğrenmenin yanı sıra Pasadena'da çalışarak para da kazanabilirsiniz. Üstelik dünyanın her tarafından gelmiş kendi yaşıtınız öğrencilerle eğitim alarak uluslar arası bir çevreniz de olacak. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Pasadena dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. En kaliteli dil okullarında en ucuz fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Pasadena'da İngilizce öğrenin! Pasadena dil okulu fiyatlarını ve Pasadena dil kursu progamlarını tüm detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

Pasadena ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bir kent. Bölgede Los Angeles'tan sonra gelen en eski şehirdir. Pasadena, San Gabriel Vadisi içindeki en büyük şehir olup, güzel lokantalar ve sanat merkezleriyle doludur. Pasadena'da bir çok tarihi bina vardır. Gamble House, Blacker House ve Bungalow Heaven'daki tarihi evler bunlara örnektir. Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü gibi çeşitli önemli eğitim kurumları da bu şehirde yer alır. Ayrıca Pasadena'nın sanat çevresi de geniştir. Birçok ünlü sanatçı Pasadena Şehir Konser Salonu'nda ve Pasadena Tiyatrosu'nda sahne alırken, resimlerini de Norton Simon Müzesi'nde sergileyebilir. Gece hayatıda çok güzeldir Old-town Pasadena’nın. En büyük dans klübü olan Monage üç katlıdır ve yüzlerce genci ağırlar dans pistinde her haftasonu. Eğer arkadaşlarınızla buluşup güzel bir sohbetle eğlenmek isterseniz Bar Celona, Moose McGillycuddy’s, Union Cattle ve 35’er tam size göredir. Eğer komedi tiyatrosu ilginizi seçerse imdadınıza The Ice House Comedy Club yetişir. Ayrıca, Pasadena'da dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Pasadena'da nasıl İngilizce öğrenirim? Pasadena'ya nasıl gidilir? Pasadena'da nerede kalınır? Pasadena'da dil kursu fiyatları nedir? Pasadena'da hangi dil okulu? Pasadena nerede? Pasadena nasıl bir yer? Pasadena okul ücreti ne kadar? Pasadena'da dil okulu ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Pasadena şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Pasadena'da İngilizce dil kursu ve İngilizce dil programı seçiminden sonra Pasadena dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Pasadena'da konaklama ayarlanmasından, Amerika vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile Amerika vizesi aldıktan sonra Pasadena uçak biletininin ayarlanmasının ardından Pasadena havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz. Pasadena'da eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/pasadena_595b38db-6a54-4a91-9f01-6dc8c6b42906.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın