ROMA DİL OKULLARI


İtalyancayı ana vatanında öğrenmek gibisi yoktur elbette. Bu yüzden İtalya'da dil öğrenmek için en ideal seçimlerden biri Roma dil okullarıdır. İtalya'nın en büyük ve tarihi bu şehrindeki Roma dil kursları ile kaliteli okullarda İtalyanca öğrenip geliştirebilmenizin yanı sıra Roma'da çalışarak para kazanma imkanız da olacaktır. Sizin gibi dünyanın farklı bölgelerinden gelmiş uluslararası öğrencilerle beraber eğitim alarak uluslararası bir çevreniz de olacaktır. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Roma dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Roma'nın en iyi dil okullarında en iyi fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Roma'da İtalyanca öğrenin! Tüm Roma dil okulu fiyatlarını ve Roma dil kurslarını bütün detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

Roma kozmopolit diyebileceğiniz kentlerin en kozmopolit olanıdır. Roma'da geçireceğiniz her an yepyeni bir kültürle tanışırsınız. Sanat, heykelcilik, müzik, tarih, edebiyat, felsefe ve psikolojiye dair ne varsa kentte bulmanız mümkündür. Çok sayıda opera, senfoni, canlı müzik show, komedi, dans ve mizah tiyatrosu şehirde sanatseverlerle buluşur. Kenti ziyaret ettiğinizde her seviyede eğitim kurumları ve çok sayıda kütüphaneyle karşılaşırsınız. Çok sayıda festivale ev sahipliği yapan galeriler ve birçok sinema kentin kültürel değerini artırır. Olimpik Stad'ın yanı başındaki Cineporto Sineması kentin en ünlü sinemasıdır. Roma'da, keyfinize uyan her şeyi bulabileceğiniz ve her şeyi yaşayabileceğiniz bir eğlence hayatı vardır. Kulüpler, barlar ve restoranlar kentin her tarafına yayılmıştır. Bar ve kafeler daha çok kentin tarihi merkezini oluşturan Trastevere ve Testaccio'da toplanmıştır. Ayrıca, Roma'da dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Roma'da nasıl İtalyanca öğrenirim? Roma'ya nasıl gidilir? Roma'da nerede kalınır? Roma'da dil kursu fiyatları nedir? Roma'da hangi dil okulu? Roma nerede? Roma nasıl bir yer? Roma okul ücreti ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Roma şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Roma'da İtalyanca dil kursu ve İtalyanca dil programı seçiminden sonra Roma dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Roma'da konaklama ayarlanmasından, İtalya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile İtalya vizesi aldıktan sonra Roma uçak biletininin ayarlanmasının ardından Roma havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz.

Roma'da eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/roma_7ffb986b-872f-4d92-8424-3e3683ce01ce.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İNDİRİMLİ
LEONARDO da VINCI ROMA DİL OKULU

Türkiye’ye Özel Kampanya!

  • İTALYA
  • ROMA
İNDİRİMLİ
DİLİT ROMA DİL OKULU

Türkiye’ye Özel İndirimler!

  • İTALYA
  • ROMA
İNDİRİMLİ
ACCADEMIA STUDIO ITALIA ROMA DİL OKULU

Türkiye’ye Özel Kampanya!

  • İTALYA
  • ROMA

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın