SALAMANCA DİL OKULLARI


İspanyolcayı ana vatanında öğrenmek gibisi yoktur elbette. Bu yüzden İspanya'da dil öğrenmek için en ideal seçimlerden biri Salamanca dil okullarıdır. İspanya'nın bu eğitim ve üniversite şehrindeki Salamanca dil kursları ile İspanyolcanızı kaliteli okullarda geliştirebilmenin yanı sıra Salamanca'da çalışarak para kazanma imkanız da olacaktır. Tıpkı sizin gibi dünyanın farklı bölgelerinden gelmiş öğrencilerle beraber eğitim alarak uluslararası bir çevreniz de olacaktır. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Salamanca dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Salamanca'nın en iyi dil okullarında en iyi fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Salamanca'da İspanyolca öğrenin! Tüm Salamanca dil okulu fiyatlarını ve Salamanca dil kurslarını bütün detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

Altın şehir olarak da bilinen Salamanca, İspanya’nın en önemli tarihi olaylarının yaşandığı şehirdir. 180.000 kişilik nüfusunun 80.000’i üniversite öğrencisidir. İspanyanın ortasında yer alan şehir, en saf İspanyolcanın konuşulduğu yer olarak bilinir. Birçok tarihi mirası barındıran Salamanca, Avrupa kültürünü en iyi temsil eden şehirlerden biri olduğu için Avrupa kültürünün başkenti olarak da adlandırılır. Avrupanın en eski üçüncü üniversitesinin evi olan Salamanca, İspanyolca öğrenmek için en popüler yerlerden biridir. Zengin tarihi, geleneksel mutfağını temsil eden yüzlerce restoranı ve öğrenci barları ve kafeleri ile Salmanca gece hayatı açısından da ünlüdür. Madrid Havalimanından ya da Avrupa’dan tarifli seferlerle Salamanca’ya varabilirsiniz. Madrid’ten tren ya da otobüsle de Salamanca’ya ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Salamanca'da dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Salamanca'da nasıl İspanyolca öğrenirim? Salamanca'ya nasıl gidilir? Salamanca'da nerede kalınır? Salamanca'da dil kursu fiyatları nedir? Salamanca'da hangi dil okulu? Salamanca nerede? Salamanca nasıl bir yer? Salamanca okul ücreti ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Salamanca şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Salamanca'da İspanyolca dil kursu ve İspanyolca dil programı seçiminden sonra Salamanca dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Salamanca'da konaklama ayarlanmasından, İspanya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile İspanya vizesi aldıktan sonra Salamanca uçak biletininin ayarlanmasının ardından Salamanca havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz. Salamanca'da eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/salamanca_8d841e9d-8b79-46fd-9291-d7086d0932d0.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İNDİRİMLİ
ENFOREX SALAMANCA DİL OKULU

Size Özel İndirimlerle!

  • İSPANYA
  • SALAMANCA

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın