TENERIFE DİL OKULLARI


İspanyolcayı ana vatanında öğrenmek gibisi yoktur elbette. Bu yüzden İspanya'da dil öğrenmek için en heyecanlı seçimlerden biri Tenerife dil okullarıdır. İspanya'nın doğal hazinesi olan Kanarya Adaları'ndaki bu şehrinde Tenerife dil kursları ile İspanyolcanızı kaliteli okullarda geliştirebilmenin yanı sıra Tenerife'de çalışarak para kazanma imkanız da olacaktır. Tıpkı sizin gibi dünyanın farklı bölgelerinden gelmiş öğrencilerle beraber eğitim alarak uluslararası bir çevreniz de olacaktır. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Tenerife dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Tenerife'in en iyi dil okullarında en iyi fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Tenerife'de İspanyolca öğrenin! Tüm Tenerife dil okulu fiyatlarını ve Tenerife dil kurslarını bütün detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

Atlantik Okyanusunda yer alan Kanarya Adaları’nın en büyüğü Tenerife’dir. Yaklaşık 860,000 nüfusa sahip olan bu ada, hiç bitmeyen baharıyla tanınır. Kış ve sonbaharda bile sıcaklıklar 22 derece civarında seyreder. Bu sebeple ada ekonomisi turizme dayalıdır ve dünyanın en çok turist çeken yerlerindendir. Tenerife’in Şubat-Mart ayları arasındaki karnavalı çok ünlüdür ve karnaval süresince sokaklar-caddeler parti, samba ve canlı müzik gösterileriyle dolar. Tenerife’de yıl boyunca golf, ata binme, balık tutma, rüzgar sörfü, tenis, kano ve benzeri aktivitelere katılabilirsiniz. Adanın doğal güzellikleri UNESCO tarafından koruma altına alınmıştır. Ayrıca, Tenerife'de dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Tenerife'de nasıl İspanyolca öğrenirim? Tenerife'e nasıl gidilir? Tenerife'de nerede kalınır? Tenerife'de dil kursu fiyatları nedir? Tenerife'de hangi dil okulu? Tenerife nerede? Tenerife nasıl bir yer? Tenerife okul ücreti ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Tenerife şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Tenerife'de İspanyolca dil kursu ve İspanyolca dil programı seçiminden sonra Tenerife dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Tenerife'de konaklama ayarlanmasından, İspanya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile İspanya vizesi aldıktan sonra Tenerife uçak biletininin ayarlanmasının ardından Tenerife havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz. Tenerife'de eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/tenerife_b44740b9-7d81-4e43-b76a-7614a77b71df.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İNDİRİMLİ
ENFOREX TENERIFE DİL OKULU

Size Özel İndirimlerle!

  • İSPANYA
  • TENERIFE

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın