AIL MADRİD DİL OKULU


AIL Madrid Dil Okulu, Madrid merkezinde bulunmaktadır ve İspanya'daki en popüler okullardan biridir. Her yıl 1500 öğrenciye ispanyolca kursu vermektedir. Okulumuz 50 farklı ülkeden öğrencileri ağırlamakta bu da milliyet dağılımı için güzel bir karışım olduğunu göstermektedir. Okulumuz tamamen restore edilmiş tarihi bir binanın ikinci katındadır. 11 adet konforlu ve tamamen donanımlı sınıflar, geniş resepsiyon alanı ve öğrenciler için ortak bir alan bulunmaktadır. Okul sizin gibi yabancı öğrencilere İspanyolca eğitiminde uzmanlaşmıştır. İspanya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Academia Internacional de Lenguas Madrid Dil Okulu sınıf mevcutları çok az (maksimum 8 öğrenci) ve tüm öğretmenlerinin anadili İspanyolcadır. Ayrıca Madrid'de bulunduğunuz sürece sizinle ilgilenecek çok samimi öğretmenleri ve personelleri vardır. Okulumuz İspanyanin en seçkin ve güvenilir bölgesinde (Salamanca) şehir merkezinde ve ünlü Retiro Park’a iki dakika yürüme mesafesindedir. AIL Madrid size Facebook'tan daha fazla arkadaş, LinkedIn'den daha fazla mesleki beceri ve güvenebileceğiniz yepyeni bir aile kazandıracak! Hayattan o kadar keyif alacaksınız ki mutluluktan aklınızı oynatacaksınız! AIL Madrid Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

AIL Madrid Dil Kursunun İspanyolca guruları tarafından tasarlanan müfredatı sayesinde İspanyolca becerileriniz nirvanaya ulaşacak! AIL Madrid, Madrid’in en heyecanlı müzesindeki en muhteşem Picasso eseri, loş bir odada duyulan bir Flamenko gitarının sesi ve yeni edindiğiniz en yakın arkadaşlarınızla barda geçirdiğiniz meşhur İspanyol gecesi. Öyleyse, kendinize sormanız gereken soru şu: buna hazır mısınız?

AIL Madrid'de İspanyolca kursu öğretmenlerinin coşkusu, onları canlılık ve sürekli neşe dolu kılar. Sınıfta yoğun tartışmalara odaklandılar, parkta ilham verici yürüyüşler yaptılar ve filmler ve müzik yoluyla dilbilgisinde ustalaştılar! Onlar okulun bel kemiğidir ve sizinle geçirdiğiniz günler eskisinden daha güzel! Öğretmenlerimizi daha iyi anlamak için lütfen AIL'nin "Öğretmenler" sayfasını ziyaret edin veya AIL Madrid Öğretmenleri web dizisini izleyin! Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak İspanya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


İspanya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İspanya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İspanya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Madrid Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Madrid okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Madrid Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İspanya Öğrenci Yorumları

İspanya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

AIL Madrid Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İspanya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Academia Internacional de Lenguas Madrid Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Academia Internacional de Lenguas (AIL) Madrid Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İspanya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İspanya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve İspanya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
ail-madrid-dil-okulu_04b02a25-b474-4747-a401-b4d6627bf343.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın