CES LEEDS DİL OKULU


CES Leeds Dil Okulu, Woodhouse Meydanı’nda Gerogian Dönemi’nden kalma tarihi bir binada eğitim vermektedir. Okul şehir merkezinde yer aldığı için birçok yere yakın konumdadır. Leeds kentinin ünlü alışveriş merkezi The Headrow’a yürüyerek 10 dakika uzaklıktadır. Otobüs ve tren istasyonları okula 1-2 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Bankalar, restaurantlar, cafeler ve dükkanlar oldukça yakındır. İngiltere Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Centre of English Studies Leeds Dil Okulu huzurlu ve sakin sınıf ve ofislerin olduğu binasında bir de kantin bulunmaktadır. Kışın 11 adet, yazın ise 20 adet sınıfta eğitim verilmektedir. Sınıflarda projeksiyon aleti bulunmaktadır. Sınıflar ortalama 8 kişiliktir. Kütüphane, oyun ve dinlenme salonu ve teknoloji salonu bulunmaktadır. Teknoloji salonunda 12 adet bilgisayar ile 8 tablet bilgisayar bulunmaktadır. Okul, öğrencilerine ücretsiz Wi-Fi olanağı da sunmaktadır. CES Leeds Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

CES Leeds Dil Kursu ile İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir Leeds. Yapılacak çok şey bulacak kadar büyük asla yolunuzu kaybetmeyecek kadar küçük. Leeds'in tam merkezinde kendi güzel binasında yer almaktadır. Okul tamamen en yüksek standartlara göre yenilenmiştir.

CES Leeds'de İngilizce kursu İngiltere’nin Yorkshire bölgesinde bulunan, güvenli, sıcak bir atmosfere sahip, eğitim ve yaşam için ideal şehirlerden birindedir. Şehir merkezi Aire Nehri üzerine kurulmuştur. İki üniversiteye sahip olan şehir 200 bin civarında öğrenci nüfusuna sahiptir. Tekstille özdeşleşmiş olan şehir, İngiltere’nin Londra’dan sonra en önemli ikinci finans merkezi konumunda olup; hareketli gece hayatı, ödüllü restoranları, gittikçe artan turist ve öğrenci sayısı ile görülmeye değer bir yerdir. Leeds, trenle Manchester’a 1 saat Londra’ya ise yaklaşık 2,5 saat mesafededir.

İngiltere Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İngiltere okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İngiltere Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Leeds Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Leeds okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Leeds Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İngiltere Öğrenci Yorumları

İngiltere'de eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

CES Leeds Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İngiltere Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Centre of English Studies Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Centre of English Studies (CES) Leeds Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İngiltere'de Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İngiltere'ye İndirimli Uçak Bileti Temini ve İngiltere Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
ces-leeds-dil-okulu_00fa2d5b-797b-43bb-a3e6-f8d3f70a46ad.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın